Листопад 6, 2019 0 870 Переглядів

Вчителі недільних шкіл на конференції в Підгайцях шукали відповідь на питання «Як зберегти покоління»  

«Навчаючи інших, пильнуй за собою!» – таку тему мала регіональна конференція керівників недільних шкіл, що пройшла 2 листопада 2019 р. у Домі молитви церкви «Світло Життя» села Підгайці на Волині. Конференцію відвідали учасники із Волинської, Рівненської та Львівської областей. Девізом її стали слова апостола Павла з послання до молодого служителя Тимофія: «Уважай на самого себе та на науку…» (І Тим. 4:16).

Багато мудрих порад та практичних рекомендацій для служіння почули учасники конференції. Пастор Василь Паламарчук у своїй промові на тему: «Духовність і відповідальність» неодноразово наголошував, що від особистого духовного стану вчителя залежить якість праці, яку він виконує. Хоча духовна сфера невидима, діти її відчувають через поведінку, характер та манери християнина. Якщо вчитель недільної школи мало часу провидить у молитві, у читанні Біблії, то як він може навчити цього дітей? Краще менше підготувати наочних матеріалів до уроку, але більше часу приділити молитві та дослідженню Слова Божого. Вчитель недільної школи формує майбутнє, тому має пильнувати яке насіння сіє у дитячі серця.

Свідченнями про те, як Бог діє через недільні школи, поділилися керівники дитячих служінь у Рівненській та Волинській областях – Оксана Рощук та Євген Абрамович.

Директор Департаменту служіння дітям та підліткам УЦХВЄ Лариса Мурах закликала вчителів «зберегти покоління». Це можливо зробити тільки, привівши дітей до Христа, передавши їм, насамперед, живу віру.

Після обіду з кафедри звучали переважно практичні поради для проведення уроків  у недільній школі. Зокрема Богдана Кузьмич та Наталія Громик представили показовий урок на тему «Коротко про головне», як бути з Ісусом у небесних оселях. В уроці вони  використали  інсценізацію, наочні посібники, ігри та подарунки.

Також учасники конференції мали змогу відвідати гуртки за різними напрямками. Так, Наталія Корнійчук провела семінар на тему «Як втримати дитячу увагу», Ганна Біщук провела секцію «Конфлікти між дітьми, вчителями, батьками»,  а Ірина Максимюк та Лілія Дудченко  про  «Проблеми сучасних підлітків». Про «Інтерактивні методи навчання дітей» говорила Людмила Сафонюк, а про  «Моделі керівництва класом» Олена Тамтура .

На завершення конференції слово настанови та підбадьорення виголосив єпископ Микола Синюк. Він зазначив, що Ісус Христос, коли перебував на землі, найперше навчав людей, які до Нього приходили. А потім піклувався, щоб люди були нагодовані (Мр. 6:30-44).

«Навчити може той, хто сам вчиться!» – підкреслив спікер. Служитель побажав усім присутнім зростати у пізнанні Господа і займатися цим постійно!

Конференція була проведена з метою заохотити вчителів недільних шкіл постійно дбати про свій духовний ріст, вчитися самим, щоб ефективно навчати інших. З позитивних відгуків учасників можемо стверджувати, що мети було досягнуто!

Олександр Геніш

Попередня У Полтаві провели четверту Біблійну школу для підлітків
Наступна Церква в селі Звіздівка на Рівненщині відсвяткувала свій 100-річний ювілей

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення

 У той час, коли в одній частині України руїна, кров і гинуть люди, в іншій частині – мир і спокій.  13 липня на Рівненщині, на березі річки Стир відбулося святе водне хрещення нових членів церкви ХВЄ міста Кузнецовська.

Новини братерства

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Волинською землею впевнено крокує наметове служіння, яке організоване Волинським об’єднанням християн віри євангельської у рамках заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія на виконання відповідних указів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Новини братерства

Михайло Паночко на молитовному віче у Херсоні (ВІДЕО)

Молитва за мир в Україні об’єднала християн різних конфесій у всіх областях нашої держави. 30 березня до віруючих, які вийшли на центральну площу Херсона приєднався старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він звернувся.