Січень 27, 2017 0 484 Переглядів

Обласна звітна конференція Полтавського обласного об’єднання – 2017

     Були присутні гості: Микола Петрович Синюк (перший заступник старшого єпископа України), Михайло Михайлович Мокієнко (єпископ Дніпропетровської області та регіональний заступник голови союзу), Павло Миколайович (пастор церкви «Скала Спасіння» місто Дніпропетровськ), Олег Некрасов (диякон церкви міста Джанкой).

     Браття виступали з вітальним словом до делегатів конференції бажаючи всім кріпитися в вірі і поручену справу Христом виконувати сумлінно. В першій Духовно збудовчій частині з словом наставленням до делегатів та проповіддю Божого слова виступав Михайло Михайлович Мокієнко, призвавши делегатів до твердої віри на прикладі життя апостола Павла з закликом до ревної молитви.

     В другій частині конференції єпископ Полтавської області Степан Павлусь дав звітність за духовну працю 2016 року, а також і заступники єпископа були залучені до звітності. Була  також дана можливість звітуватись усім відділам, після чого делегати мали можливість  висловити свою думку по даній звітності і дати свою оцінку. В загальному делегати, які виступали оцінюючи духовну працю усіх відділів, дали позитивну оцінку.

     Із заключним словом до делегатів конференції звернувся Микола Синюк. В свою промову, основуючи на книзі «Відкриття», де Христос звернувся до однієї із церков і сказав «Знаю твої діла, але маю проти тебе, що залишив першу любов». На основі цього слова була висвітлена думка, що Бог знає нашу працю, але завжди хоче індивідуального спілкування. Після закінчення конференції було зроблене пам’ятне фото та смачний обід для усіх делегатів.

hve.pl.ua

Попередня Набір студентів на програму «Насадження нових церков»
Наступна В гостях у сестер з Білої Церкви

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

“Чому молода людина знецінюється?”

8 жовтня 2011 року у приміщенні церкви ХВЄ с. Заруддя, що на Тернопільщині, пройшла регіональна молодіжна конференція для молоді Збаразького та Кременецького районів.

Новини регіонів

Интервью с епископом Анатолием Бескровным


ЕПИСКОП ДОНЕЦКОЙ ОБЛАСТИ АНАТОЛИЙ БЕСКРОВНЫЙ

Когда я стал епископом, в Объединении было 17 церквей. Не было никаких ни планов, ни видения, страх был очень сильный, я думал: «Братья такую ошибку сделали, что меня избрали, что они себе думали?..»

Желание было, чтобы церкви росли, чтобы церкви насаждались,

Новини регіонів

Попович Юрий Михайлович


Попович Юрий Михайлович,пастор церкви, заместитель Старшего пресвитера, Закарпатская область.

Когда я читаю Слово Божье, то верю, что Бог заранее назначил нас для Своего Царства. В это я верю твердо. Я начну с моей бабушки. Бабушка – не родная мама моего отца, мачеха. Когда ему было три с половиной года, его мама умерла, тогда в семью пришла она. Она поверила в Иисуса Христа, была очень доброй женщиной, ходила на собрание, а папа не ходил, хотя она ему говорила, что надо покаяться, но он не хотел.