Вересень 9, 2020 2 598 Переглядів

Церква «Віра, надія, любов» на Одещині поповнилася  молодими вірянамими

Неділя, 6 вересня, видалась сонячною і теплою. Цього дня одеська церква «Віра, надія, любов» проводила водне хрещення: четверо молодих братів і четверо сестер пообіцяли Господу служити в добрій совісті.

Святкове богослужіння, яке проводив пастор Віктор Марченко, традиційно відбулося на березі Олександрівського водосховища, що в селищі Олександрівка.

Віктор Васильович зауважив, що молоді люди, які цього дня вступали в заповіт із Господом, пережили особисту зустріч із Ним, отже стали членами церкви  по добрій волі.

«Цей день для вас стане другим днем народження, одним з найважливіших днів у житті», – підкреслив пастор. Він вручив новим членам церкви подарункові Біблії, та нагадав: «Або ця свята Книга буде утримуватиме вас від гріха, або ж гріх буде утримувати від неї. Важливо завжди пам’ятати про це, і щодня робити правильний вибір».

Охрещені також мали слово, представляючись перед церквою, зі сльозами на очах вони висловлювали подяку своїм батькам і людям, через яких зустрілись з Богом. А ще дякували Господу за те, що Він привів їх саме у цю церкву, дав друзів, служіння й мир у серці.  Це був дуже зворушливий момент і багато хто не міг втримати сліз радості.

Юлія Казнєвська м. Одеса

 

Попередня Єпископ Віталій Яцюк: «Щоб бути політиком в правильному розумінні цього слова, потрібно бути людиною високого духу»
Наступна Довгоочікуване зібрання Go Kyiv об’єднало в офлайн молодь столичних церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Пурім для України

   17 березня відбулася щорічна міжцерковна молитва за Ізраїль.  Нинішнього року це свято набуло особливого сенсу для України і українців, які сьогодні моляться до Господа про спасіння від небезпек, що нависли над нашою державою.

Новини братерства

Вийшов друком щотижневик та планувальник на 2015 рік – добрі помічники у служінні пасторів

     Під редакцією відділу освіти ЦХВЄУ вийшла у світ корисна друкована продукція – щотижневик та планувальник на наступний рік.  Мета цих видань – не лише систематизувати та полегшити планування поточних справ служителя, але й допомогти їм поліпшити аналіз проведеної за рік роботи.

Новини регіонів

“Чому молода людина знецінюється?”

8 жовтня 2011 року у приміщенні церкви ХВЄ с. Заруддя, що на Тернопільщині, пройшла регіональна молодіжна конференція для молоді Збаразького та Кременецького районів.