Вересень 9, 2020 2 455 Переглядів

Церква «Віра, надія, любов» на Одещині поповнилася  молодими вірянамими

Неділя, 6 вересня, видалась сонячною і теплою. Цього дня одеська церква «Віра, надія, любов» проводила водне хрещення: четверо молодих братів і четверо сестер пообіцяли Господу служити в добрій совісті.

Святкове богослужіння, яке проводив пастор Віктор Марченко, традиційно відбулося на березі Олександрівського водосховища, що в селищі Олександрівка.

Віктор Васильович зауважив, що молоді люди, які цього дня вступали в заповіт із Господом, пережили особисту зустріч із Ним, отже стали членами церкви  по добрій волі.

«Цей день для вас стане другим днем народження, одним з найважливіших днів у житті», – підкреслив пастор. Він вручив новим членам церкви подарункові Біблії, та нагадав: «Або ця свята Книга буде утримуватиме вас від гріха, або ж гріх буде утримувати від неї. Важливо завжди пам’ятати про це, і щодня робити правильний вибір».

Охрещені також мали слово, представляючись перед церквою, зі сльозами на очах вони висловлювали подяку своїм батькам і людям, через яких зустрілись з Богом. А ще дякували Господу за те, що Він привів їх саме у цю церкву, дав друзів, служіння й мир у серці.  Це був дуже зворушливий момент і багато хто не міг втримати сліз радості.

Юлія Казнєвська м. Одеса

 

Попередня Єпископ Віталій Яцюк: «Щоб бути політиком в правильному розумінні цього слова, потрібно бути людиною високого духу»
Наступна Довгоочікуване зібрання Go Kyiv об’єднало в офлайн молодь столичних церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Єпископа Володимира Бричку удостоєно медалі «За патріотизм до України»

  «Такими земляками ми маємо пишатися» –  під цією назвою газета «Новини Рокитнівщини» (Рівненська обл.) опублікувала статтю про церемонію нагородження єпископа ЦХВЄУ Володимира Брички.

Новини братерства
Новини регіонів

У Чернівцях на базі Духовного центру ЦХВЄУ науковці провели міжнародну конференцію

30 травня 2013 року у приміщенні Духовного центру церкви християн віри євангельської (м. Чернівці) відбулася науково-практична інтернет-конференція на тему «Соціокультурні виміри релігійних процесів у світі та в Україні».