Вересень 9, 2020 2 260 Переглядів

Церква «Віра, надія, любов» на Одещині поповнилася  молодими вірянамими

Неділя, 6 вересня, видалась сонячною і теплою. Цього дня одеська церква «Віра, надія, любов» проводила водне хрещення: четверо молодих братів і четверо сестер пообіцяли Господу служити в добрій совісті.

Святкове богослужіння, яке проводив пастор Віктор Марченко, традиційно відбулося на березі Олександрівського водосховища, що в селищі Олександрівка.

Віктор Васильович зауважив, що молоді люди, які цього дня вступали в заповіт із Господом, пережили особисту зустріч із Ним, отже стали членами церкви  по добрій волі.

«Цей день для вас стане другим днем народження, одним з найважливіших днів у житті», – підкреслив пастор. Він вручив новим членам церкви подарункові Біблії, та нагадав: «Або ця свята Книга буде утримуватиме вас від гріха, або ж гріх буде утримувати від неї. Важливо завжди пам’ятати про це, і щодня робити правильний вибір».

Охрещені також мали слово, представляючись перед церквою, зі сльозами на очах вони висловлювали подяку своїм батькам і людям, через яких зустрілись з Богом. А ще дякували Господу за те, що Він привів їх саме у цю церкву, дав друзів, служіння й мир у серці.  Це був дуже зворушливий момент і багато хто не міг втримати сліз радості.

Юлія Казнєвська м. Одеса

 

Попередня Єпископ Віталій Яцюк: «Щоб бути політиком в правильному розумінні цього слова, потрібно бути людиною високого духу»
Наступна Довгоочікуване зібрання Go Kyiv об’єднало в офлайн молодь столичних церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Відбулися звітні зустрічі працівників духовної освіти Церкви ХВЄ України

З 25 по 27 грудня 2012 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулися зустрічі працівників академічної та церковної освіти Церкви ХВЄ України, а також робочої групи зі створення підручника “Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя”.

Новини регіонів

Зустріч сестер Києва і Київської області

 Світлана Каленик висвітлила працю жіночого служіння в церкві на вул. Кар’єрній, 44. А про один з напрямків душеопікунства говорила Лідія Садолько.

Новини регіонів

Табір для підлітків в Олешках

    Літній період – час християнських таборів. Сотні великих і малих заходів відбулися у всіх областях України. Хороший приклад невеликого дводенного табору можна було спостерігати 19-20 серпня у лісовій зоні поблизу м. Олешки, де херсонська церква «Дім молитви» проводила захід для молоді.