Травень 10, 2013 0 489 Переглядів

Один у полі Воїн

      Що означає перемогти? Бути першим, взяти верх над супротивником, диктувати свою волю переможеним, ділити території захоплених держав, не зломитися у випробуваннях, не бути як усі, стояти на п’єдесталі…???
     Так сталося, що у цьому році, в Україні перемога Христа над смертю – День Воскресіння, майже співпав у часі з днем Перемоги у Другій світовій війні. Дві події зовсім різні за значенням, проілюстровані однією ідеєю – «Перемога!». Спершу про 9-те травня — перемогу червоного над коричневим, новий переділ Європи, розширення зони впливу комуністичної ідеології, початок «холодної» війни,  а найголовніше – ціна! Згідно різних джерел (деякі з них ще досі засекреченні) на одного вбитого загарбника – німця, припадає 15-20 вбитих вояків Червоної армії. Для порівняння — співвідношення втрат у І-й світовій складало приблизно один до одного.
     Пригадую, як батька, який разом з братом і своїм батьком пройшов стежками Прибалтійського фронту і повернувся з пекла війни, поливали брудом у районній газеті «Зоря» звинувачуючи у пособництві українським націоналістам, чи ще, Бог знає, у чому. Правда пізніше (можливо забувши, що «сектант») на одному із святкувань дня Перемоги вручили батьку сувенір – велику різьблену дерев’яну ложку для взування. Вона висіла на цвяшку біля порога, проте батько мало нею користувався. Кирзові чоботи взувалися без ложки…<
     А тепер про Перемогу в День Воскресіння.  Співвідношення сил: Один проти легіонів ангелів смерті, Один за всіх, Один без зброї, із зв’язаними руками, замість шолома на голові – закривавлене терняччя. А потім – прибитий цвяхами до хреста, останній стогін – «Звершилось», і тріумфальний удар списа у груди Великого Воїна – Христа! Повна капітуляція? – ні абсолютна перемога! Смерте де твоє жало? Смерте, де твоя перемога?… а Богові подяка, який дав нам перемогу через Господа нашого Ісуса Христа (1 Кор. 15:55). Христос Воскрес і своєю перемогою хоче поділитися з тобою, через твою особисту віру в Нього і Його заслуги. А це є Перемога, що світ перемогла – віра ваша! (1 Ів. 5:4)

    З Перемогою Вас!

Попередня Сім днів у Іспанії
Наступна Тривають семінари для дитячих євангелістів

Вам також може сподобатися

Роздуми

Християнство без Христа

     «Бути людиною, а потім християнином…» Саме такі гасла останнім часом стали популярними в деяких висловах служителів церкви і в християнських ЗМІ. Ідея цих назв в тім, що можна бути хорошими і порядними людьми самими по собі, тобто без Христа. Я розумію, що автори подібних лозунгів заперечать і скажуть, що я все перекрутив (переплутав), або не так зрозумів. Я також розумію добрі наміри авторів таких гасел, що вони хотіли сказати наступне: деякі християни хваляться своєю вірою, а залишаються далекими від чисто людської порядності, людяності, світської культури, етики. У такому випадку треба виходити не з етичних міркувань. Бо по суті, якщо так, то з духом Христовим у таких християн не все в порядку (Рим. 8:9). А до чого тут культура?

Роздуми

ВІН ПРОСЛАВИТЬ МЕНЕ!

 Серед багатьох днів народження цей – унікальний. У день П’ятидесятниці народжена дитина, на імя «Церква», яка одразу заговорила, заговорила мовами багатьох народів – новими мовами!

Роздуми

Познавая силу воскресения

     Мы не первый год празднуем Пасху. В каком-то смысле, уже привыкли и к праздничным собраниям, к песням и проповедям о воскресении, да и к самому празднику. Дорогие, давайте в эти дни обновим в своих сердцах стремление к познанию силы Его воскресения. Ведь суть не в праздничном служении, а в жизни, измененной силою Бога.