Лютий 23, 2017 0 948 Переглядів

Олександр Попчук: «Божий план спасіння – це найбільша Реформація»

     У вівторок, 21 лютого, у приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч служителів відділу благовістя ЦХВЄУ. Благовісники з різних регіонів Україну прозвітували про роботу за рік та провели аналіз здобутків.

     Як повідомив завідувач відділу Олександр Попчук, багато уваги благовісники приділили проектам у рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

     «Божий план спасіння – це найбільша Реформація для людини, її сім’ї і суспільства. Ми пам’ятаємо про це, коли говоримо про заходи R500», – зауважив Олександр Іванович. За його словами серед основних посилів, які учасники зустрічі визначили на рік наступний, теза про те, що головний засіб досягнення людини залишається незмінним – це Євангеліє Ісуса Христа.

     Ще одна теза, яку благовісники визначили своїм орієнтиром у 2017-му: «Церква – це лікарня, лікар – Христос, а ліки для душі – Євангеліє».

     Робота благовісників в Україні приносить щедрі плоди: якщо у 1991 році, коли Україна стала незалежною, у нашому братерстві було близько чотирьох з половиною сотень церков, то сьогодні їх кількість уже перевищила 1600. Перед служителями церков ХВЄ відкрилися двері не тільки лікарень і виправних колоній, але й шкіл та вузів. І саме на молоді сфокусували свою увагу євангелісти. А отже попереду ще багато роботи.  

Попередня Чудеса Землі Обітованої (спеціальний репортаж)
Наступна Триває перший спільний проект ЄТС і місіонерської школи «Ковчег спасіння» за програмою насадження нових церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Що пам’ятають води «Одеського Йордану»

Серпень місяць щедрий на водні хрещення. До селища Олександрівка поблизу Одеси, 9 серпня ще зранку почали з’їжджатися віруючі. На березі місцевого лиману, який християни давно вже прозвали Йорданом, розташувалося кілька палаток біля яких юрбилися люди.     

Новини братерства

Молитва за Ізраїль об’єднала у Києві представників різних конфесій

Міжконфесійна молитва за Ізраїль в Києві відбувалася 13 жовтня 2012 року уперше, але планується зробити її щорічною…

Новини братерства

Служіння милосердя – надія на виживання суспільства

У кожній церкві ХВЄ в Україні, де працює жіночий відділ, особливо активно ведеться соціальна робота. Церква «Віра, надія і любов» з м. Коростеня Житомирської області – не виняток.