Лютий 23, 2017 0 647 Переглядів

Олександр Попчук: «Божий план спасіння – це найбільша Реформація»

     У вівторок, 21 лютого, у приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч служителів відділу благовістя ЦХВЄУ. Благовісники з різних регіонів Україну прозвітували про роботу за рік та провели аналіз здобутків.

     Як повідомив завідувач відділу Олександр Попчук, багато уваги благовісники приділили проектам у рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

     «Божий план спасіння – це найбільша Реформація для людини, її сім’ї і суспільства. Ми пам’ятаємо про це, коли говоримо про заходи R500», – зауважив Олександр Іванович. За його словами серед основних посилів, які учасники зустрічі визначили на рік наступний, теза про те, що головний засіб досягнення людини залишається незмінним – це Євангеліє Ісуса Христа.

     Ще одна теза, яку благовісники визначили своїм орієнтиром у 2017-му: «Церква – це лікарня, лікар – Христос, а ліки для душі – Євангеліє».

     Робота благовісників в Україні приносить щедрі плоди: якщо у 1991 році, коли Україна стала незалежною, у нашому братерстві було близько чотирьох з половиною сотень церков, то сьогодні їх кількість уже перевищила 1600. Перед служителями церков ХВЄ відкрилися двері не тільки лікарень і виправних колоній, але й шкіл та вузів. І саме на молоді сфокусували свою увагу євангелісти. А отже попереду ще багато роботи.  

Попередня Чудеса Землі Обітованої (спеціальний репортаж)
Наступна Триває перший спільний проект ЄТС і місіонерської школи «Ковчег спасіння» за програмою насадження нових церков

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння
Новини братерства

Найбільша сільська церква ХВЄ Волині відсвяткувала своє 85-річчя

Як багато Карпилівок, розкиданих по різних куточках і глибинках, має наша мальовнича Україна. Але сьогодні ми поговоримо лише про одну з них, про ту, яка причаїлася серед розфарбованих осінню ківецівських лісів, про ту, яка має перспективу і майбутнє, бо повниться дітьми, які виростають у здорових християнських сім’ях, про ту, жителі якої недільними ранками й тихими вечорами поспішають до церкви подякувати й помолитися Богові.

Новини братерства

На Кореччині дитячий табір для 80 дітей християни провели безкоштовно

На 5-денному літньому дитячому таборі, який проходив з 6 по 10 серпня у с. Користь Корецького району, що на Рівненщині, побували діти із с. Городища, Самостріл та Користі.