Лютий 23, 2017 0 708 Переглядів

Олександр Попчук: «Божий план спасіння – це найбільша Реформація»

     У вівторок, 21 лютого, у приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч служителів відділу благовістя ЦХВЄУ. Благовісники з різних регіонів Україну прозвітували про роботу за рік та провели аналіз здобутків.

     Як повідомив завідувач відділу Олександр Попчук, багато уваги благовісники приділили проектам у рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

     «Божий план спасіння – це найбільша Реформація для людини, її сім’ї і суспільства. Ми пам’ятаємо про це, коли говоримо про заходи R500», – зауважив Олександр Іванович. За його словами серед основних посилів, які учасники зустрічі визначили на рік наступний, теза про те, що головний засіб досягнення людини залишається незмінним – це Євангеліє Ісуса Христа.

     Ще одна теза, яку благовісники визначили своїм орієнтиром у 2017-му: «Церква – це лікарня, лікар – Христос, а ліки для душі – Євангеліє».

     Робота благовісників в Україні приносить щедрі плоди: якщо у 1991 році, коли Україна стала незалежною, у нашому братерстві було близько чотирьох з половиною сотень церков, то сьогодні їх кількість уже перевищила 1600. Перед служителями церков ХВЄ відкрилися двері не тільки лікарень і виправних колоній, але й шкіл та вузів. І саме на молоді сфокусували свою увагу євангелісти. А отже попереду ще багато роботи.  

Попередня Чудеса Землі Обітованої (спеціальний репортаж)
Наступна Триває перший спільний проект ЄТС і місіонерської школи «Ковчег спасіння» за програмою насадження нових церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

ІІ Всеукраїнський форум сім’ї: Резолюція представила стратегію захисту родинних цінностей

   15 листопада у Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум сім’ї. У міському будинку вчителя зібралися представники українських церков, науковці, громадські та політичні діячі, щоб обговорити стратегію порятунку традиційної родини.

Новини братерства

Член Палати лордів Великобританії Роберт Едмістон зустрівся в Україні із єпископами ЦХВЄУ та християнами-підприємцями

   19 травня 2015 року відбулася робоча зустріч членів правління ЦХВЄУ та відділу підприємців із відомим британським…