Грудень 16, 2015 0 940 Переглядів

Особлива в очах Божих

      12 грудня 2015 року Херсон приймав близько 200 доньок Небесного Батька. У південному куточку нашої країни пройшла обласна жіноча конференція. Зустріч була актуальною для кожної матері, доньки, жінки, сестри чи бабусі. Тема спілкування – «Особлива в очах Божих».

      Розпочав конференцію єпископ обласного об’єднання церков ХВЄ півдня України Олександр Бабійчук. Він закликав сестер дотримуватися балансу духовного та інтелектуального, розмножувати оливу та використовувати її.

      Поділилася темою відповідальна за інформаційний відділ ЦХВЄ України Людмила Бендус. Вона наголосила, що кожній жінці важливо усвідомити хто вона, і поставити собі питання: «Чи дякую я Богові за те, що я – це я?». Тому що, тільки усвідомлюючи хто ми, ми зможемо виконати особливе призначення, яке передбачив для кожної з нас Господь.

 2     Жінка особлива у творенні, тому що лише вона була створена з живої матерії – ребра Адама. З цього приводу Августин Блаженний говорив: «Жінка не випадково створена не з ноги, щоб їй бути рабою, не з голови, щоб керувати, але з ребра, щоб стояти пліч-о-пліч, тобто бути рівною, з-під руки, щоб бути під захистом, і біля серця, щоб бути коханою».

      Жінка створена із вмінням брати від джерела, і те, що вона бере, вона примножує. Бог створив жінку з особливою природою, тому що передбачив для неї особливе призначення. Найперша її функція – дбати, щоб чоловіку було добре. Для цього Бог дав здатність жінці бути поміччю, помічницею. Тому, кожній з нас, варто час від часу задумуватися над тим, які ми помічниці для тих, хто поруч? І старатися бути помічницею на добро, а не на зло.

      Жінка особлива також у впливі, яким наділив її Бог. Вона здатна піднести чоловіка на висоти, чи понизити його. Яскраві приклади можна знайти на сторінках Біблії – згадаймо Адама, Соломона, Давида, Самсона. І молімося, щоб Бог давав нам мудрості чинити вплив лише на добро, розуміти відповідальність свого призначення, щоб із нашою присутністю оточення наповнювалось миром та спокоєм, щоб ми були здатні розділити радість від життя з кожним, кому це необхідно.

 Сестра Людмила стала великим благословенням для сестер Херсонщини. Ми радо чекатимемо нових зустрічей, нових відкриттів від Господа, які збудовують і допомагають бути тими, ким створив нас Творець.

 Тетяна Марухіна, м. Херсон

{hwdvs-player}id=104|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня На житловому масиві «Львівський маєток» закладено перші цеглини нового Дому молитви
Наступна Розмова про головне або Три дні у волонтерській команді єпископа Володимира Брички

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

«Щоб думка оперта на Бога була, а в серці жив мир», – нотатки із Всеукраїнської жіночої конференції УЦХВЄ

Цього року Всеукраїнська жіноча конференція УЦХВЄ проходила 4-7 червня у

Відділ сестринського служіння

Інтерв’ю з дружиною служителя Аллою Вознюк

   Кажуть, що життя жінки складне, а життя дружини служителя ще складніше. Чи дійсно це так я намагалася розпитати жінку з досвідом, дружину керівника Відділу освіти Церкви християн віри євангельської України Аллу Вознюк.

Відділ сестринського служіння

Жінка в сім’ї та служінні

   Під такою назвою 18 листопада 2017 року в Тернополі відбулася обласна жіноча конференція. Попри осінню похмуру погоду дім молитви наповнився сестрами, які поспішали з усіх куточків Тернопілля…