Жовтень 19, 2016 0 1136 Переглядів

На своє 90-річчя церква в Острозі зробила подарунок місту, відкривши новий дитячий майданчик

     16 жовтня 2016 року церква ХВЄ старовинного міста Острог, що на Рівненщині, святкувала свій ювілей – 90-річчя з часу заснування. Утім, приводів для урочистостей було ще, як мінімум, три.

     Цієї осені виповнилося двадцять років з дня відкриття Молитовного будинку. Обидва ювілеї вирішили відзначити на Свято жнив. Окрім того, братерство підготувало для місцевої громади подарунок (хоч тішились ним не стільки віряни, скільки місцева малеча) – дитячий майданчик, церемонія відкриття якого стала чудовим продовженням свята.

     «На служіння приїхало багато гостей, вихідців із Острога, які свого часу роз’їхалися по всіх усюдах. Церкву вітали з річницею старші служителі братерства – Михайло Паночко, Віктор Боришкевич, пастор з Хмельниччини Василь Собко, а також міський голова Острогу Олександр Шикер, депутати міської ради», – розповідає завідувач  відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк, який разом із дружиною Аллою був ведучим свята.

_DSC0192

     Зворушливою була історія про шлях, пройдений острозькими п’ятидесятниками, що почали збиратися на богослужіння у далекому 1926 році. Вони пережили немало випробувань, у той же час побачили немало Господніх чуд. Натхнений спів молодіжного хору доповнив особливу атмосферу.

     Змістовними були привітання гостей, одним з яких був пастор Острозької баптистської церкви (з нею у громади ХВЄ склалися гарні стосунки). Старший єпископ братерства Михайло Паночко закликав віруючих  не зупинятися. «Рухатися вперед, з проповіддю Євангеліє – це є призначення Церкви!» –  зауважив він. 

     Після урочистого служіння та обіду, о 15-й годині поряд із Домом молитви відбулася церемонія відкриття нового дитячого майданчика. Не зважаючи на прохолодну погоду, зібралося більше ніж півтора сотні дітлахів із батьками. Радості малюків не було меж.

111     «Бог нас благословив землею під цей майданчик ще в 2009 році, але у зв’язку з економічною ситуацією церква не мала можливості побудувати його власними силами, – продовжує розповідь Віктор Вознюк. – Нещодавно ж за сприяння Михайла Степановича за цю справу взявся наш брат-меценат Віктор Мялик, і в результаті до Свята жнив ми отримали чудовий майданчик. Це гарний подарунок острожанам та ще один інструмент для євангелізації». 

     День пролетів як мить, дуже насиченою, колоритною була програма. Братам дякували батьки дітлахів, так само і місцева влада. Ще досі надходять гарні відгуки острожан, які задоволені тим, що церква робить свій особливий внесок у життя міста.

Попередня «Звідки ти прийшла і куди йдеш?» - нотатки сестринської конференції Волині
Наступна День подяки у Дніпрі провели на центральній площі міста, пастори різних церков прославили Бога спільним співом

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Волинська Рада церков написала звернення до віруючих РФ

   «Цього року український народ зіткнувся з найбільшим випробуванням за 23-річну історію незалежності своєї держави. Ще недавно було немислимим те, що тепер стало жахливою дійсністю: воюють два народи, які так довго називали себе братніми, воюють люди, що вважаються одновірцями», – йдеться у зверненні.

Новини братерства

Молодь вчитиметься «як вибирати правильно»

28 вересня 2013р. у Києві відбудеться молодіжна регіональна конференція ЦХВЄУ на тему «Як вибирати правильно?» Адреса проведення: вул. Голосіївська, 57, церква «Філадельфія».

Новини братерства

Поки українці читають, ми будемо пропонувати їм надруковане Слово

Служителі ЦХВЄЦУ взяли участь в регіональній конференції міжнародної організації «Кожен дім для Христа».