Жовтень 18, 2011 0 2075 Переглядів

Святкування 85 річчя церкви ХВЄ в місті Острозі

Місто Острог на Рівненщині, називають волинськими Афінами, де в 16 столітті формувалися підвалини української національної культури. Саме тут 16 жовтня 2011 року в приміщенні молитовного будинку відбулося святкування 85 річчя заснування церкви християн віри євангельської. Три події поєдналися цього дня: 85 річний ювілей, свято подяки за врожай, а також 15 років відколи побудувався молитовний будинок. Серед запрошених гостей були: старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, заступник єпископа Рівненської області Степан Євтушенко, старший пресвітер Острозького району Павло Цинко, мер міста Острога Олександр Шикер, а також служителі та члени з навколишніх церков.
Урочисте богослужіння розпочав завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк. Разом зі своєю дружиною Аллою вони були ведучими цього заходу. Першою піснею був гімн «Алілуйя», який виконав гурт «Вефіль» разом з хором місцевої громади. Євангелізаційний гурт «Вефіль», відомий в братерстві, був заснований саме на базі церкви м.Острога. Хором керувала Діана Гуріна, яка є також диригентом всеукраїнського молодіжного хору, що служить в Малині.
Пастор місцевої церкви Микола Гурін привітав всіх з «потрійним» святом. Він наголосив, що до цього місця нам допоміг Господь. «Хоча нелегкий шлях пройшла місцева громада, але Бог завжди був поміччю» – відзначив Микола Макарович.
Багато запрошених гостей вітали церкву з ювілеєм. Всі вони підкреслювали про значимість церкви в суспільстві, як інструменту Божого впливу. Цю думку підтвердив у своєму виступі міський голови Олександр Шикер. Він, користуючись можливістю, подякував прихожанам церкви за допомогу в упорядкуванні міста.
Служили в святковому богослужінні і представники баптистської церкви міста Острога. Зворушив слухачів вірш «Бог не робить помилок» у виконанні «довгожительки» місцевої громади Олександри Ліщук, якій сьогодні за вісімдесят. Продовжували програму діти. Брат Євтушенко Степан привів до молитви подяки за врожай, після чого був короткий огляд історії церкви яку представляли Олександр Топінко та Діана Гуріна, демонструючи при цьому на проекторі фото.
Після гімну «Вірую», старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко мав заключне слово. Він розпочав з того, що кожен із нас має жити не для себе, а для ближнього. «Яблуко виростає не для яблука» – говорив Михайло Степанович. Єпископ прочитав притчу про сіяча. Досить детально акцентував на кожному виді грунту. Висвітлювалися речі, котрі заважають принести плід. Натхненна проповідь завершилася молитвою вдячності за пройдений 85 річний шлях.
Після урочистого богослужіння всіх присутніх було запрошено на святковий обід, де кожен міг невимушено поспілкуватися.
Прес-служба церкви ХВЄ м.Острог
www.chveostrog.org.ua

Попередня День Подяки за врожай святкували в Івано-Франківську
Наступна "Чому молода людина знецінюється?"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Олександр Озеруга: «Місіонерська конференція Київської області показала зростаючу динаміку місіонерських зусиль»

6 листопада  в церкві «Благодать» (с. Соф.Борщагівка) відбулась місіонерська конференція Київського обласного об’єднання…

Новини братерства

Кілька тисяч християн зібралися на стадіоні «Арена Львів» напередодні Фестивалю надії

     Християни із восьми областей західного регіону приїхали до Львова ділитися надією. 19 червня, за день до Фестивалю, відбулося служіння посвяти. Усі присутні молилися про успішне проведення довгоочікуваної події цього року, а також за мир для України.

Новини братерства

Відбулась робоча зустріч редакторів та журналістів Церкви ХВЄУ

15 грудня 2011року у Києві відбулась робоча зустріч редакторів та журналістів Церкви ХВЄУ, на якій учасники ділились інформацією про стан справ у своїх виданнях та пропозиціями щодо розвитку сайту ЦХВЄУ та майбутньої роботи інформаційно-аналітичного відділу Церкви.