Березень 13, 2014 0 414 Переглядів

Освітяни Дніпропетровщини про можливості християнської освіти

        Після вступного слова пастора Костянтина Мельника, і молитви за Україну керівник відділу Сергій Губеня надав присутнім інформацію про роботу відділу освіти ЦХВЄУ. Представники церков розповіли про стан справ духовної освіти на місцях та представили різні навчальні програми, які функціонують в їхніх общинах. 

       Зустріч продовжилася семінаром «Духовна освіта в контексті Великого Доручення Христа: можливості християнської освіти для благовістя», який прочитав декан місцевого коледжу, кандидат історичних наук Михайло Мокієнко. У своїй доповіді Михайло Михайлович підкреслив, що «освіта і місія – це дві сторони однієї і тієї ж медалі, де, з одного боку, євангельська освіта завжди спонукає учнів до благовістя, а благовістя, з іншого боку, завжди підштовхує благовісників до здобуття знань». Служитель наголосив на «необхідності підняття духовно-освітнього та богословського рівня віруючих і формування у них цілісного християнського  світогляду з метою демаргіналізації церкви в сучасному суспільстві, розширення палітри каналів входження в нього для досягнення Євангелієм різних суспільних верств».  

         Серед інших питань засідання, була піднята проблема утвердження віруючих у євангельській позиції стосовно подій у державі, а також питання розробки стратегії духовно-богословської підготовки служителів братерства.

         За відгуками учасників, зустріч була корисним часом для духовного, інформаційного та ідейного збагачення, розвитку мотивації для роботи.

     Прес-служба ДООЦ ХВЄ

843-1

Попередня На Тернопільщині - новий старший пресвітер
Наступна ЗАКЛИК Ради Євангельських Протестантських Церков України про духовні ініціативи щодо критичної ситуації, що склалася в Україні

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

«Церкву започаткували двоє сестер, які в 30-ті роки повернулися з еміграції»

    Історія  церкви ХВЄ в селі Хмелівка, Теребовлянського району, що на Тернопільщині налічує 80 років. Наприкінці жовтня віруючі відсвяткували ювілей, на який  приїхало багато гостей.

Новини регіонів

Остерегайтесь сытости, рождающей пассивность в деле Божьем


Ростислав Мурах, старший пресвитер по Хмельницкой области, пастор местной церкви «Свет Христов», г. Каменец-Подольский

Обращение к Богу

Я пришел к Господу в 1991 году, это было Рождество. К тому времени я уже был женат, заканчивал Каменец-Подольский сельскохозяйственный институт.

Новини братерства

Розкривши потенціал місцевої громади, можна досягти неабияких результатів: досвід церкви «Благодать» м. Вараш

Недільний ранок, зал вщент заповнений людьми. Відчувається піднесена атмосфера, незвичайна