Березень 13, 2014 0 334 Переглядів

Освітяни Дніпропетровщини про можливості християнської освіти

        Після вступного слова пастора Костянтина Мельника, і молитви за Україну керівник відділу Сергій Губеня надав присутнім інформацію про роботу відділу освіти ЦХВЄУ. Представники церков розповіли про стан справ духовної освіти на місцях та представили різні навчальні програми, які функціонують в їхніх общинах. 

       Зустріч продовжилася семінаром «Духовна освіта в контексті Великого Доручення Христа: можливості християнської освіти для благовістя», який прочитав декан місцевого коледжу, кандидат історичних наук Михайло Мокієнко. У своїй доповіді Михайло Михайлович підкреслив, що «освіта і місія – це дві сторони однієї і тієї ж медалі, де, з одного боку, євангельська освіта завжди спонукає учнів до благовістя, а благовістя, з іншого боку, завжди підштовхує благовісників до здобуття знань». Служитель наголосив на «необхідності підняття духовно-освітнього та богословського рівня віруючих і формування у них цілісного християнського  світогляду з метою демаргіналізації церкви в сучасному суспільстві, розширення палітри каналів входження в нього для досягнення Євангелієм різних суспільних верств».  

         Серед інших питань засідання, була піднята проблема утвердження віруючих у євангельській позиції стосовно подій у державі, а також питання розробки стратегії духовно-богословської підготовки служителів братерства.

         За відгуками учасників, зустріч була корисним часом для духовного, інформаційного та ідейного збагачення, розвитку мотивації для роботи.

     Прес-служба ДООЦ ХВЄ

843-1

Попередня На Тернопільщині - новий старший пресвітер
Наступна ЗАКЛИК Ради Євангельських Протестантських Церков України про духовні ініціативи щодо критичної ситуації, що склалася в Україні

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Славянская Библейская Школа

Славянская Библейская Школа была организована в 1997 году. На сегодняшний день выпускниками Школы стали 400 человек. Обучение стационарное длится девять месяцев и включает в себя двадцать предметов по программе «Христианское служение». Основная часть студентов, обучающихся в Славянской Библейской Школе, это люди прошедшие реабилитацию в Реабилитационных центрах России и Украины.

Новини регіонів

Олександр Попчук поділився із хмельницькими служителями тонкощами благовістя

  

Вчитель-євангелист Олександр Попчук завітав на Хмельниччину, де  в суботу, 6 квітня, служив для благовісників, проповідників Євангелія.

Новини регіонів

Свято подяки в церкві на Волині

20 листопада 2011 року в церкві Християн Віри Євангельської П’ятидесятників села Рованці, Луцького району, Волинської області відбулося урочисте святкування Дня Подяки.