Січень 21, 2020 1 186 Переглядів

Кількість церков на Донеччині й Луганщині планомірно зростає: увага до місіонерського  служіння дає добрі плоди (оновлено)

18 січня 2020 р., у церкві «Благодать»  м. Покровська відбулася річна звітна конференція Донецького та Луганського обласних об’єднань УЦХВЄ.

Як розповів старший пресвітер регіону Анатолій Безкровний, за рік що минув, кількість церков зросла відповідно на п’ять та чотири нових громади. Усього ж на Донеччині діє 53 церкви, які відвідують 2891 членів, у Луганській області – 14 церков, які відвідує 307 членів.

Тобто, приріст п’ятидесятницьких церков за 2019 рік суттєвий: на Донеччині він перевищує 10%, у Луганській області – усі  40%.

«Радує, що зростає кількість  нових домашніх груп у різних населених пунктах, особливо у прифронтовій зоні: десь маємо троє, десь четверо і більше охрещених людей, з ними працюють місіонери», – розповідає Анатолій Безкровний.

За словами єпископа праця з місіонерами для церков  обласного об’єднання – в пріоритеті. «Цього року ми придбали три приміщення під Дім молитви для місіонерських церков», – повідомив Анатолій Іванович.

Після звітної частини до учасників конференції звернувся старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який  сказав проповідь на тему «Портрет пастора». За його словами, служителю церкви важливо мати, як мінімум, п’ять наступних характеристик: залежність від Бога і Його сили, скромність, співчутливість до немічних і слабих, оптимізм та помазання Духом Святим.

«Пастору потрібна здібність вести людей за собою і впливати на інших, і це можливо тільки завдяки Святому Духу, Який змінює його характер та діє через нього більшою мірою, ніж у тих, хто йде за ним», –  підкреслив старший єпископ.

Також  у конференції взяв  участь старший пресвітер об’єднання церков Дніпропетровщини Михайло Мокієнко. Служителі здійснили молитву  за братерство на Донеччині та Луганщині, поблагословили місцевих братів і сестер на подальше служіння  Господу.

***

У неділю 19 січня, старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву «Преображення Господнього» у м. Слов’янську Донецької області, де пастором служить Олександр Павенко.  Старший єпископ взяв участь у служінні присвяченому хрещенню Ісуса Христа в ріці Йордані, де розповів про істинну суть цього свята та до яких дій воно спонукає кожну людину. На зібрання прийшло багато невоцерковлених людей, велика частина з яких із малозабезпечених сімей, котрими опікується церква, надаючи різну соціальну допомогу. Тому були й ті, хто вийшов на заклик  до покаяння.

Після зібрання старші служителі відвідали поховання братів, які були замучені сепаратистами під час окупації Слов’янська. Потім Михайло Паночко мав зустріч із братерською радою двох місцевих церков УЦХВЄ – «Слово життя» та «Преображення Господнього»,  під час якої поділився інформацією про життя братерства та  духовними настановами.

Попередня У Верховній Раді оголосили про створення найбільшого міжфракційного об’єднання «Цінності, гідність, родина»
Наступна Близько сорока новонавернених людей прийняли водне хрещення 19 січня в Києві

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вулична євангелізація з плакатами на Сорочинському ярмарку

Євангельські християни вже чимало років знайомі й, напевно, неодноразово в інтернеті бачили фотографії, читали у ЗМІ про людей з плакатами на собі, на яких написані заклики до покаяння…

Новини братерства
Новини братерства

Віктор Вознюк: «Питання християнської моралі у концепції нової школи не має бути винесеним на маргінеc»

     Завідувач відділу освіти 14 грудня 2016р. взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з церквами при Міністерстві освіти і науки України.