Березень 23, 2019 0 780 Переглядів

Петро Порошенко зустрівся із членами ВРЦіРО та попрохав священнослужителів посилити молитви про справедливі вибори

У четвер, 21 березня 2019 р. відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Українську Церкву Християн Віри Євангельської представляв старший єпископ Михайло Паночко.

«Я хотів би підкреслити, що ми маємо приклад плідного державно-церковного партнерства. Наочним прикладом цього партнерства є діяльність Всеукраїнської Ради Церков, до складу якої входять 16 церков і релігійних організацій та одна міжцерковна організація, серед яких православні, греко- і римо-католицькі, протестантські та євангельські церкви, а також іудейські та мусульманські релігійні організації», – наголосив Глава держави.

Учасники зустрічі обговорили широкий спектр питань. Зокрема, державно-конфесійні стосунки, передвиборчу ситуацію в країні, виклики морального характеру, поширення капеланського досвіду та інші.

Михайло Паночко в свою чергу відмітив високий рівень залученості церков до захисту здорових сімейних цінностей через масові заходи, як щорічна Сімейна Хода, День Подяки, святкування 500-ліття Реформації та інші ініціативи.

«Маємо відповідальність дійти до кожної людини з простим посланням: Тільки сім’я, що будується згідно Божого плану може бути здоровою цеглиною в розбудові українського суспільства», – переконує старший єпископ УЦХВЄ.

На завершення зустрічі Президент попрохав священнослужителів посилити молитви про справедливе та безконфліктне завершення виборчої кампанії.


 

Попередня Члени Комітету УЦХВЄ презентували низку нових проектів та затвердили плани святкування ювілею євангельського руху в Україні
Наступна Триває реєстрація на Всеукраїнську конференцію для лідерів молодіжного служіння «Елементи лідерства-2019»

Вам також може сподобатися

Місіонерський відділ

«Українські місіонери – ключ для євангелізації балканських народів»

З 29 листопада по 10 грудня цього року завідувач Місіонерського

Новини

ІРС виступив із заявою проти спекуляцій на темі COVID-19 з боку деяких чиновників,  які говорять  про масове порушення церквами вимог карантину

ЗАЯВА Інституту релігійної свободи про неприпустимість розпалювання ворожнечі в суспільстві