Квітень 26, 2016 0 1437 Переглядів

Михайло Паночко – 40 років у служінні. ЩИРО ВІТАЄМО!

     Серед багатьох ювілеїв, що про них згадуємо, є особливі. Вони приходять непомітно – з плином часу і сивиною. Сорок років служіння у церкві Христовій – це шлях посвяти, жертовності і любові!

    Комітет єпископів ЦХВЄ України сердечно вітає старшого єпископа братерства Михайла Паночка з визначною віхою в служінні!
    Сил, здоров’я, мужності і непохитної віри в Того, Хто провадив під Своїм покровом аж до сьогодні!
    Молимося і віримо, що рука Архипастира – Христа і надалі буде супроводжувати Вас, на шляху служіння Богу і людям!

     Комітет ЦХВЄУ


     Коротка біографія ювіляра

     Народився Михайло Паночко 12 листопада 1951 року у християнській сім’ї, в селі Сулимові Жовківского району, що на Львівщині.

     Його батько Степан Михайлович (1917 р.н.) і мама Ганна Михайлівна (1927 р.н.) були членами місцевої церкви християн віри євангельської. Побралися у повоєнному 48-му. У непростий для віруючих час в родині Паночків дітям (окрім Михайла народилося ще три сини і дві доньки) прищеплювались любов до ближніх та страх Божий. Відтак, уже у вісімнадцятирічному віці Михайло прийняв водне хрещення і став членом церкви у рідному селі.

     Потім була служба в радянській армії в 69-71-му роках, яку проходив у Підмосков’ї (Щелково), потім у Баку. Повернувшись додому, влаштувався на роботу водієм у будівельне об’єднання системи «Газбудівництва» у Львівській області, де попрацював до 1980 року. У весь цей час віддано служив у Домі Божому і у 25-річному віці, 26 квітня 1976 року, був обраний церквою на пасторське служіння.

     Понад два десятиліття пасторував у рідній Сулимівській церкві, а вже 89-му був запрошений у місію «Віфезда», котра займалася добродійністю і поширенням християнської літератури. У цей період слухачі обласного радіо уже добре знали голос ведучого радіопрограми «Сторінки життя», яку вів Михайло Паночко. Паралельно працював із молоддю церков Львівщини, очолюючи молодіжний відділ Львівського обласного об’єднання церков, потім був обраний заступником старшого пресвітера, а в 95-му був обраний старшим пресвітером церков ХВЄ у Львівській області.

     20 травня 1998 року стало початком нового етапу у житті Михайла Степановича. У цей день на Всеукраїнському з’їзді він був обраний президентом Всеукраїнського Союзу Церков Християн Віри Євангельської-П’ятидесятників (нині офіційна назва – Церква християн віри євангельської України). До сьогодні Михайла Паночка уже чотири рази переобирали, довіряючи служіння старшого єпископа братерства.

     За час служіння Михайло Степанович представляв Українську Церкву, обіймаючи посаду президента Євроазіатського союзу християн віри євангельської, згодом перейменованого в Міжнародну Асамблею християн віри євангельської (1998 -2000 рр). На всесвітньому з’їзді Асамблей Божих з 7-11 серпня 2000, що відбувся в Індіаполісі, штат Індіана, США, був обраний членом Виконавчого Комітету Всесвітніх Асамблей Божих від Євразії.

     Вищу богословську освіту здобував у Москві на Біблійних курсах Всеукраїнського Союзу Євангельських Християн – Баптистів у 1982-1985 та в Київському Біблійному інституті.

     Свою дружину Євгенію Ярославівну Зварич зустрів у рідному селі. Там же, у Сулимові 20 травня 1980 року відбулося їхнє весілля. У них народилося п’ятеро дітей. Старша дочка Оксана після закінчення Київського Біблійного інституту вийшла заміж і разом із чоловіком поїхала на служіння в Суми. Син Михайло після завершення навчання в Біблійному коледжі «Живе слово», служить в Канаді. Доньки Юлія, Галина і Ганна разом з чоловіками служать у помісних церквах.

     За заслуги перед державою і суспільством Михайло Паночко нагороджений нарогодою Президента  України – орденом «За заслуги» 3-го ступеня, орденом Ярослава Мудрого 5 ступеня та іншими відзнаками.

Попередня ЗВЕРНЕННЯ глав Євангельських Церков України до українського народу щодо діяльності громадянина Нігерії Сандея Аделаджі
Наступна Більше 500 івано-франківців запросили Христа до свого серця

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко відвідав слов’янські церкви ХВЄ у США, де послужив на конференції, присвяченій 25-річчю слов’янської еміграції

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на початку жовтня 2014 року здійснив поїздку до Сполучених Штатів Америки, де відвідав слов’янські церкви ХВЄ. За десять днів…

Новини братерства

Молодіжний з’їзд ЦХВЄУ – у розпалі, молодь, ще прибуває, кількість спікерів радує

Найочікуваніша подія року у християнському молодіжному середовищі – XIX Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ розпочав свою роботу і набирає обертів.

Новини братерства

Ювілейне богослужіння у древньому Володимирі

16 квітня 2012 року, на другий день пасхальних свят церква ХВЄ міста Володимира-Волинського відзначала ювілей: 20 років з дня першого богослужіння у новому молитовному домі. Два десятиліття тому якраз на Страстний четвер тут у новозбудованому приміщенні пролунала вдячність Богові не лише за Спасителя, Який страждав, помер і воскрес, але й за дорогу довжиною у декілька десятиліть, якою Господь вів церкву.