Липень 3, 2013 0 287 Переглядів

Михайло Паночко відвідав церкви у Мелітополі, Токмаку та Бердянську

       Ще на початку року у свій робочий план старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко вніс запис, щоб  відвідати деякі невеликі церкви, в яких раніше не бував.  Так, після проведення ХХ ювілейної  конференції жіночого служіння, що проходила у червні в Запорізької області, він відвідав помісні церкви у містах Мелітополі, Токмаку та  Бердянську цієї ж області.

      – Ми провели вечірнє служіння у  Мелітопольській церкві (пастор Микола Сергіїв) і поїхали  до Бердянська. Там пастором є Леонід Герасимчук, брат, який  вісім років прожив в Америці, а потім повернувся з дружиною в Україну, щоб служити Богу тут, – розповідає Михайло Степанович. –  Так трапилося що на той час (два роки тому) пастор Бердянської церкви Армен загинув в автомобільній катастрофі. Господь поклав на серце Леоніду прийняти служіння у цьому місті. Молодого брата гарно сприйняли віруючі, він налагоджує працю в громаді. Хоча його сім’я ще мешкає на зйомній квартирі, у церкві порядок, вона росте.

     На служіння у Бердянську прийшло багато молодих сімей, які попрохали старшого єпископа помолитися за діток. Зал був повний народу, бо з’їхалися люди з округ, прийшли послухати проповіді і деякі віруючі з харизматичних церков. Михайло Паночко проповідував на тему: «Сьогодні день приємний, сьогодні день спасіння». Двоє  чоловіків відгукнулися на цей заклик і покаялися перед Богом.

      – Дорогою в місто Токмак нам весь час передували гарні дощі і грози. Спрагла запорізька земля (це найпівденніші райони області) дуже потребувала вологи. Цікаво, що нас самих  дощ в дорозі майже не застав, тільки йшов перед нами, – розповідає Михайло Паночко. – У Токмаку церква викупила гарне приміщення в центрі міста: досить велике, з гарним залом,  з кімнатами, де зараз іде ремонт. Ми мали гарне спілкування. Там люди дуже переконливо просили приїжджати до них ще.

     Разом із старшим єпископом у цій поїздці побував завідувач відділу Євангелізації ЦХВЄУ Олександр Попчук, який у Токмаку мав спеціальне служіння про хрещення Духом Святим. За свідченнями, там було багато людей і Господь звершував Його роботу.   

Попередня Відбувся молодіжний з’їзд у Мукачеві
Наступна Михайло Паночко відвідав церкви у Мелітополі, Токмаку та Бердянську

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церкві “Євангеліст” у м.Апостолове 85 років

30 жовтня 2011 року у м. Апостолове відбулося урочисте богослужіння з нагоди святкування 85-річчя церкви «Євангелист».

Новини братерства

Християни допомагають армії молитвою, продуктами і засобами захисту

«Який важкий!?» – дивуються ті, хто вперше тримає в руках бронежилет військового.  Члени церкви ХВЄ міста Волочиськ , що на Хмельниччині днями закупили три бронежилети 6-го ступеню захисту (вага понад 15 кг). Кожен обійшовся у 4 тис.400 грн. – сума немаленька, як для зібрання в якому трохи більше ста чоловік. Однак залишатися осторонь люди просто не можуть: «Це ж наші хлопці, – кажуть вони. – Та й те, чим можемо допомогти армії, тільки крапля в морі. Найбільша допомога – це молитва».

Новини братерства

Учасники звітної конференції церков ХВЄ м. Києва узгодили план заходів на рік

Звітна конференція Київського міського об’єднання ЦХВЄУ, що відбулася 1 квітня на базі церкви «Філадельфія», зібрала 94 делегати. Служителі київських церков провели аналіз роботи за останній рік та затверди плани на майбутнє.