Липень 3, 2013 0 387 Переглядів

Михайло Паночко відвідав церкви у Мелітополі, Токмаку та Бердянську

       Ще на початку року у свій робочий план старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко вніс запис, щоб  відвідати деякі невеликі церкви, в яких раніше не бував.  Так, після проведення ХХ ювілейної  конференції жіночого служіння, що проходила у червні в Запорізької області, він відвідав помісні церкви у містах Мелітополі, Токмаку та  Бердянську цієї ж області.

      – Ми провели вечірнє служіння у  Мелітопольській церкві (пастор Микола Сергіїв) і поїхали  до Бердянська. Там пастором є Леонід Герасимчук, брат, який  вісім років прожив в Америці, а потім повернувся з дружиною в Україну, щоб служити Богу тут, – розповідає Михайло Степанович. –  Так трапилося що на той час (два роки тому) пастор Бердянської церкви Армен загинув в автомобільній катастрофі. Господь поклав на серце Леоніду прийняти служіння у цьому місті. Молодого брата гарно сприйняли віруючі, він налагоджує працю в громаді. Хоча його сім’я ще мешкає на зйомній квартирі, у церкві порядок, вона росте.

     На служіння у Бердянську прийшло багато молодих сімей, які попрохали старшого єпископа помолитися за діток. Зал був повний народу, бо з’їхалися люди з округ, прийшли послухати проповіді і деякі віруючі з харизматичних церков. Михайло Паночко проповідував на тему: «Сьогодні день приємний, сьогодні день спасіння». Двоє  чоловіків відгукнулися на цей заклик і покаялися перед Богом.

      – Дорогою в місто Токмак нам весь час передували гарні дощі і грози. Спрагла запорізька земля (це найпівденніші райони області) дуже потребувала вологи. Цікаво, що нас самих  дощ в дорозі майже не застав, тільки йшов перед нами, – розповідає Михайло Паночко. – У Токмаку церква викупила гарне приміщення в центрі міста: досить велике, з гарним залом,  з кімнатами, де зараз іде ремонт. Ми мали гарне спілкування. Там люди дуже переконливо просили приїжджати до них ще.

     Разом із старшим єпископом у цій поїздці побував завідувач відділу Євангелізації ЦХВЄУ Олександр Попчук, який у Токмаку мав спеціальне служіння про хрещення Духом Святим. За свідченнями, там було багато людей і Господь звершував Його роботу.   

Попередня Відбувся молодіжний з’їзд у Мукачеві
Наступна Михайло Паночко відвідав церкви у Мелітополі, Токмаку та Бердянську

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вже півроку центральна площа Дніпропетровська служить місцем молитви і доброчинності

Напевне важко знайти в Україні місцевість чи помісну общину, де не виголошувалися б останнім часом молитви за долю рідної землі. Не стала винятком й Дніпропетровщина.

Новини братерства

Українські та американські християнські лідери обговорили роль християнських цінностей в українському суспільстві та політиці

   24-25 червня у Києві відбувся Міжнародний лідерський саміт, ініціаторами якого стала група відомих в Україні та США  християнських лідерів. З української сторони…

Новини братерства

Європейська п’ятидесятницька спільнота: лібералізм у церкві – це небезпечно

Цього року конференція керівників п’ятидесятницьких церков Європи – Pentecostal European Fellowship – відбулася у Швейцарії, в мальовничому містечку Емметтен, розташованому в Альпах