Січень 25, 2013 0 1127 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ служив у церквах різних конфесій на Закарпатті

Старший єпископ Церкви християн віри євангельської України  Михайло Паночко, як член центрального правління Українського біблійного товариства, 19-20 січня 2013 року відвідав християнські церкви різних конфесій у Закарпатській області.

В суботу, 19 січня Михайло Степанович проповідував у церкві ХЄВ смт. Поляна, а цього ж дня ввечері він взяв участь в богослужінні Церкви Адвентистів Сьомого дня в м. Ужгород. В неділю 20 січня  Михайло Паночко служив словом в Ужгородській церкві Євангельських християн баптистів.  Сайт церкви ЄХБ м. Ужгород повідомляє наступне: “Михайло Паночко  проповідував на тему “Велика радість усім людям”, зачитавши текст з Луки 2:6-11. Основною думкою його проповіді були слова про те, що на грішну землю прийшов Сам Бог і це є радість для усіх людей. Усі люди можуть радіти і бути радісними, різниця тільки в тому, хто приймає Ісуса, той має радість, яка не залежить ні від чого і ні від кого”. Поїздка старшого єпископа на Закарпаття завершилася недільним вечірнім богослужінням в Церкві ХВЄ с. Великі Ком”яти, в якому взяли участь кілька сотень віруючих з місцевої церкви  і сусідніх церков.

Попередня "Бо так годиться нам виповнити усю правду" - у Києві хрестили близько 60 новонавернених
Наступна У Львові євангельська церква «Віфезда» показала альтернативу обрядовому святкуванню Різдва

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В КБС «Благодать і істина» вперше вручили дипломи фельдшерам-місіонерам

 В стінах Київської богословської семінарії  «Благодать і істина» 12 червня святкували випуск. 47 студентів магістрів та бакалаврів служіння, бакалаврів богослов’я і  християнської освіти, а також фельдшерів-місіонерів отримали дипломи.

Новини братерства

Депутати пообіцяли взаємодіяти із Радою Церков

Уперше за останні сім років у Верховній Раді депутати різних фракцій зустрілися на круглим столом із представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій  (ВЦіРО), щоб обговорити питання законотворчості у сфері моралі.

Новини братерства

Новояворівська церква відзначила 20-річчя

   Помісна церква християн віри євангельської  у Новояворівську Львівської області розпочалася із невеличкої групи людей, що збиралися по приватних квартирах. У вересні церква відзначила своє 20-річчя, це була гарна нагода озирнутися назад і згадати милості Господні.