Січень 25, 2013 0 736 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ служив у церквах різних конфесій на Закарпатті

Старший єпископ Церкви християн віри євангельської України  Михайло Паночко, як член центрального правління Українського біблійного товариства, 19-20 січня 2013 року відвідав християнські церкви різних конфесій у Закарпатській області.

В суботу, 19 січня Михайло Степанович проповідував у церкві ХЄВ смт. Поляна, а цього ж дня ввечері він взяв участь в богослужінні Церкви Адвентистів Сьомого дня в м. Ужгород. В неділю 20 січня  Михайло Паночко служив словом в Ужгородській церкві Євангельських християн баптистів.  Сайт церкви ЄХБ м. Ужгород повідомляє наступне: “Михайло Паночко  проповідував на тему “Велика радість усім людям”, зачитавши текст з Луки 2:6-11. Основною думкою його проповіді були слова про те, що на грішну землю прийшов Сам Бог і це є радість для усіх людей. Усі люди можуть радіти і бути радісними, різниця тільки в тому, хто приймає Ісуса, той має радість, яка не залежить ні від чого і ні від кого”. Поїздка старшого єпископа на Закарпаття завершилася недільним вечірнім богослужінням в Церкві ХВЄ с. Великі Ком”яти, в якому взяли участь кілька сотень віруючих з місцевої церкви  і сусідніх церков.

Попередня "Бо так годиться нам виповнити усю правду" - у Києві хрестили близько 60 новонавернених
Наступна У Львові євангельська церква «Віфезда» показала альтернативу обрядовому святкуванню Різдва

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Івано-Франківську вручили дипломи докторам богослов’я та служіння

Останній день літа 2018 року став одним із знакових для

Історія цервки

Павло Цвор: «Якщо хочете, щоб Бог благословив у чомусь, почніть щось робити у цьому напрямку»

Восени місто Миргород на Полтавщині відвідав єпископ Павло Цвор. Уродженець

Новини братерства

Звернення РЄПЦУ щодо останніх подій в Україні

Ми, члени Ради Євангельських Протестантських Церков України, за результатами засідання від 23 січня 2014 року: нагадуючи про цінність людського життя як найбільшого дару від Бога, сумуючи…