Квітень 11, 2013 0 1049 Переглядів

Пастор стотисячної корейської церкви проповідував на конференції у Києві

 

«Запрошуються всі, хто прагне духовного оновлення і натхнення». Так анонсували конференцію «Життя у дусі», що пройшла в стоці України 3-4 квітня. Головним спікером дводенного «духовного марафону» став пастор Сам Хван Кім із Південної Кореї. Сьогодні його мега-церква налічує понад сто тисяч членів. Церковна громада несе потужні соціальні служіння, будує надсучасні лікарні, навіть утримує християнську виправну колонію для злочинців, які покаялись. Та головне надбання – її члени багато, щиро і з вірою моляться. 
Виступаючи під час служіння в Київській богословській семінарії «Благодать та Істина» пастор Кім розповів передісторію свого життя і створення церковної громади.
– …Мене вигнали із попередньої церкви, бо «не міг добре служити». Я не знав куди їхати, тому вийшов на кінцевій зупинці автобуса, і вирішив почати служіння там. В мене не було нічого і нікого, хто міг би допомогти. Не було грошей, до того ж захворів на легені,тому, коли проповідував, завжди тримався за кафедру, щоб через головокружіння не впасти. Не бачив іншого вибору, як тільки молитися! Часто зустрічав сонце в молитві, багато постився. Усе поставив на одне тільки поле – наближатись до Бога, бути з Ним і стати з Ним одним цілим.
Перші зібрання Кім стояв за кафедрою, а його дружина сиділа в залі одна. Потім він їздив по околиці на велосипеді і запрошував кожного зустрічного на ранішню молитву. І нарешті це сталося… 1 вересня 1980 року в залі на світанку зібралися перші вимолені зі слізьми 25 чоловік. Ще через півроку кількість віруючих подвоїлась, потім церква збільшилась ще удвічі, потім ще… і через кілька років на ранкову молитву стали вже приходити у три потоки: о 4-й, 5-й та 6-й годині. Сьогодні на вранішні молитви церкви приходить по 50 тисяч людей.
– Я щиро бажаю, друзі, щоб ви стали людьми, які вміють молитись, – сказав Сам Хван Кім. – Розпочинайте у церквах світанкові молитви. Світанок – це час чудес. Християнство – це віра світанку… Я хочу, що ви розбудили зорю в Україні!
Прості і щирі слова корейського гостя не залишили байдужим нікого. Протягом двох днів він взяв участь у двох богослужіннях та в семінарі, який проходив у стінах столичної церкви «Філадельфія». Під час служінь гостя привітав та поділився словом із присутніми старший єпископ ЦХВЄ Михайло Паночко. Представляв головного спікера пастор «Корейської церкви» на Оболоні (на її базі розміщено семінарію) Джон Бін Чой. Вели служіння пастори київських церков Анатолій Козачок, Микола Каленик.

Попередня Представники церков закликають владу до діалогу
Наступна Старший єпископ відвідав Житомирщину

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Звернення членів ВРЦіРО до Верховної Ради України на підтримку медичної реформи

Український парламент розглядає законопроекти, спрямовані на реформу системи охорони здоров’я в нашій державі. Звертаємося до вас з проханням підтримати цю реформу, адже вона є однією з ключових для подальшого…

Новини братерства

Д-р Арто Хамалайнен: «П’ятидесятницька спільнота Європи щиро підтримує українську церкву»

Головний офіс ЦХВЄУ відвідав д-р Арто Хамалайнен, голова П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF). Він завітав разом із представником міжнародного відділу служіння «Світло для народів» із Швеції Раулі Лехтоненом