Лютий 16, 2016 0 472 Переглядів

Пастори київських церков запланували дати проведення з’їздних зібрань та оголосили 2016-й роком англійської мови

     Планова пасторська нарада Київського міського об’єднання ЦХВЄУ відбулася у Києві 8 лютого 2016 року.

     У нараді взяв участь  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він привітав пасторський колектив та поблагословив роботу пасторів та церков молитвою.

     Однією  із основних тем для обговорення стало проведення церквами спільних заходів протягом року. Зокрема пастори погодились продовжити практику з’їздних молитов за Україну (про встановлення миру та подолання корупції), яку відновили ще наприкінці минулого року. Графік найближчих молитовних зібрань наступний:

     17 лютого –  церква «Фавор», вул. Серафимовича, 15а  (19.00)

     22 лютого – церква «Ковчег», вул. Брусилівська 28/33 (19.00)

     24 березня –  церква «Асамблея Божа» смт. Буча, вул. І. Руденка, 37

     Учасники наради торкнулися також питань проведення спільного служіння  на День п’ятидесятниці, 20 червня. Обговорили питання підготовку до звітної конференції Київського об’єднання, що запланована 2 квітня, та щодо участі у Всеукраїнській звітній конференції ЦХВЄУ 13-14 квітня.

     Пастори розглянули  та затвердили  основні заходи для служителів –  це два семінари, поїздка по країнах Західної Європи влітку, пасторські зустрічі, тощо. Крім того, київські пастори запланували наради із керівниками відділів об’єднання. Обговорили перспективи відкриття нових церков у Черкаській, Чернігівській та Сумській областях.  А також підтримали ініціативу про освітні проекти в церквах для вивчення англійської мови протягом 2016 року, що був, як відомо, оголошений Президентом України роком англійської мови.

     Наступну пасторську зустріч церков Києва запланували на 7 березня 2016 року.

Попередня Стартував проект «400 нових церков за 5 років» в рамках якого відкрито новий Дім молитви у місті Баришівка на Київщині (ВІДЕО)
Наступна Запорізькі та Дніпропетровські церкви ХВЄ відзвітували про роботу за рік

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Эдуард Грабовенко: «Призвание и служение в Духе Святом»

«Я верю, что мы живем в одно из самых благословенных времен за всю историю человечества, – сказал Начальствующий Епископ Российской ЦХВЕ Эдуард Грабовенко во время своего выступления на Конгрессе 11 октября. – Здесь я встретил одного старца…

Новини братерства

Головний офіс ЦХВЄУ відвідав представник церкви із Боснії

    Боснія і Герцеговина –  невелика європейська країна (всього 3,8 млн. населення), що утворилася на уламках колишньої Югославії. Сьогодні вся Церква в країні налічує близько 700 членів. Звичайно, усі вони віруючі у першому поколінні.

Новини братерства

Перша конференція українських місіонерів в Іспанії відбулася у місті Аліканте

Місто Аліканте зустріло нас своїм теплим морським повітрям. Їдучи в