Лютий 16, 2016 0 358 Переглядів

Пастори київських церков запланували дати проведення з’їздних зібрань та оголосили 2016-й роком англійської мови

     Планова пасторська нарада Київського міського об’єднання ЦХВЄУ відбулася у Києві 8 лютого 2016 року.

     У нараді взяв участь  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він привітав пасторський колектив та поблагословив роботу пасторів та церков молитвою.

     Однією  із основних тем для обговорення стало проведення церквами спільних заходів протягом року. Зокрема пастори погодились продовжити практику з’їздних молитов за Україну (про встановлення миру та подолання корупції), яку відновили ще наприкінці минулого року. Графік найближчих молитовних зібрань наступний:

     17 лютого –  церква «Фавор», вул. Серафимовича, 15а  (19.00)

     22 лютого – церква «Ковчег», вул. Брусилівська 28/33 (19.00)

     24 березня –  церква «Асамблея Божа» смт. Буча, вул. І. Руденка, 37

     Учасники наради торкнулися також питань проведення спільного служіння  на День п’ятидесятниці, 20 червня. Обговорили питання підготовку до звітної конференції Київського об’єднання, що запланована 2 квітня, та щодо участі у Всеукраїнській звітній конференції ЦХВЄУ 13-14 квітня.

     Пастори розглянули  та затвердили  основні заходи для служителів –  це два семінари, поїздка по країнах Західної Європи влітку, пасторські зустрічі, тощо. Крім того, київські пастори запланували наради із керівниками відділів об’єднання. Обговорили перспективи відкриття нових церков у Черкаській, Чернігівській та Сумській областях.  А також підтримали ініціативу про освітні проекти в церквах для вивчення англійської мови протягом 2016 року, що був, як відомо, оголошений Президентом України роком англійської мови.

     Наступну пасторську зустріч церков Києва запланували на 7 березня 2016 року.

Попередня Стартував проект «400 нових церков за 5 років» в рамках якого відкрито новий Дім молитви у місті Баришівка на Київщині (ВІДЕО)
Наступна Запорізькі та Дніпропетровські церкви ХВЄ відзвітували про роботу за рік

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Знайди свій шлях»: як діти намагались відповісти на «дорослі» питання

З 5 по 9 червня дітлахи смт. Солоне мали можливість не тільки гарно провести час на розважальному майданчику СТАРТ, але й спробували відповісти на питання, якими зазвичай переймається кожна доросла людина, а саме: «Хто я?», «Хто такий Бог?», «У чому є сенс життя?».

Новини братерства

Онлайн-конференція «Шабат»: розмова про Церкву християн віри євангельської у воєнний час

    Як визначити владу від Бога? Як діяти військовозобов’язаним християнам? Що роблять капелани у зоні АТО? Чи змінилися стосунки Української Церкви ХВЄ із Церквою Росії? На ці та багато інших запитань у прямому ефірі…

Новини братерства

Всім церквам християн віри євангельської України:

     Дорогі брати, дорогі сестри, дорога наша молоде!  Звертаюся до Вас у цей доленосний для України час з великою просьбою і закликом встати в проломі за нашу країну у молитві та пості з 20 по 22 лютого (триденний загальний піст) і щоденно…