Січень 13, 2014 0 266 Переглядів

Понад сорок пасторських сімейних пар Київщини зустрілися, розпочинаючи Рік Сім’ї

   12 січня  пастори Київського обласного, Київського міського та Української місіонерської церкви зібралися  разом на пасторську сімейну зустріч. Ініціював її старший пресвітер Олександр Озеруга, а пройшла зустріч на базі церкви християн віри євангельської в с. Мотовилівка.

      «Зустріч від самого початку отримала статус історичної, адже, як було зауважено багатьма присутніми, вона зібрала багатьох священнослужителів, які починали разом, а тепер служать в різних церквах та об’єднаннях. Олександр Ірсонович, вітаючи присутніх, просив пам’ятати про те, що ми належимо до одного кореня і маємо рости потужними гілками понад людські стіни і оживати, чуючи воду Святого Духа і Слова» – коментує пастор Владислав Сачко.

    Для дискусії, що розгорнулася впродовж зустрічі, пастор Анатолій Козачок запросив на сцену пастора Валерія Решетинського та Василя Войтовича, віце-президента ЄТС. Темою вечора стали виклики, які стоять перед батьками, молоддю та дітьми і те, як на них реагувати. Виклики світогляду і ліберального богослів’я були у підсумку означені, як два найбільших, що стоять перед сім’ями та Церквою в цілому.  Про них розповів пастор Юрій Кулакевич:

    «Як виховувати дітей так, щоб вони могли не лише встояти, але й змінювали суспільство, поширюючи культуру Божого Царства? – відповідь на це запитання шукали пасторські сім’ї в останній частині дискусії. Висновки можна подати так:

    1. Молитва та особистий приклад – найважливіші елементи успішного виховання.

    2. Дитяче служіння (недільні школи)  мають дати максимум вірної інформації про творіння, людину та сенс життя.

    3. Орієнтувати дітей на їх майбутнє, як тих, хто змінить суспільство через силу Ісуса Христа.

    4. Формувати і навчати їх як найкращих громадян і професіоналів, яких покличуть змінювати суспільство.

    5. Змінювати ментальність Церкви від «виживання» до «поширення і впливу».

    «Приємним сюрпризом вечора виявилися подарунки для всіх дружин пасторів та спільна вечеря, що дозволила багатьом познайомитися, почути про досвід та уроки один одного. Ведучий, пастор Олександр Озеруга з Вишгорода, запрошував по черзі сімейні пари на два стільці, що стояли в центрі залу і вони могли поділитися своїми досягненнями і викликами з присутніми. На завершення, всі погодилися, що було б добре мати подібні зустрічі мінімум двічі на рік, залучаючи до них і інших п’ятидесятницьких священнослужителів», – підсумовує Анатолій Козачок.

    Нагадаємо, 2014 рік проголошено в Церкві християн віри євангельської України Роком Сім’ї.

    

Попередня На Івано-Франківщині, в селі Красному, відкрито новий дім молитви
Наступна День Біблії у Бердичеві

Вам також може сподобатися

Новини братерства

ЗВЕРНЕННЯ глав Євангельських Церков України до українського народу щодо діяльності громадянина Нігерії Сандея Аделаджі

У грудні 2008 року, в зв’язку з багатьма негативними наслідками та публічним резонансом діяльності Сандея Аделаджі, ми зробили заяву та…

Новини братерства

У Києві відбулася зустріч працівників Відділу підприємництва ЦХВЄУ

   9 травня 2016 року в приміщенні церкви ХВЄ «Філадельфія» (м. Київ) відбулася зустріч християн-підприємців, на якій були присутні представники 11 областей України, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його перший заступник єпископ Микола Синюк

Новини братерства

Конференція Донецького та Луганського об’єднань ЦХВЄУ: як пережили рік потрясінь

   Уперше за роки незалежності України не усі пастори Донеччини і Луганщини, які планували приїхати на обласну конференцію, змогли це зробити – завадили бойові дії.