Серпень 22, 2012 2 407 Переглядів

В навчальних закладах ЦХВЄУ життя вирує навіть влітку

 

У розпалі літо, студенти Полтавської Богословської семінарії відпочивають від навчання на канікулах. Але в самій Семінарії життя вирує як і раніше: у співробітників багато роботи і багато планів, повним ходом йде підготовка до нового навчального року.

Крім того, літні канікули – найзручніший час для поїздок, можливість послужити в різних церквах, а також розповісти про життя та роботу Полтавської Богословської Семінарії.

У липні Семінарія отримала змогу здійснити давно задумані поїздки на запрошення церков Запорізької та Миколаївської областей. Директор ПБС Павло Михневич побував у м. Запоріжжя, а в  Миколаївську область виїхала ціла група співробітників та студентів ПБС, в яку входили директор Павло Михневич, інструктор дистанційного навчання Ігор Скрипніченко та студентки 2-го курсу Музичного факультету ПБС Інна Савчик, Катя Чумак і Лариса Атаєва. Представники Семінарії дістали можливість послужити в наступних братерських громадах:
– Церква “Асамлея Божа”, м. Запоріжжя, пастор Олексій Вікторович Олешко
– Церква “Господь наш гряде”, м. Запоріжжя, пастор Олег Вікторович Волков
– Церква “Слово істини”, м. Запоріжжя, пастор Олександр Миколайович Шевчик
– Церква “Христос є відповідь”, м. Запоріжжя, пастор Андрій Петрович Лисенко
– Церква “Еммануїл”, м. Запоріжжя, пастор Сергій Іванович Ободенко
– Церква “Благодать”, м. Миколаїв, пастор В’ячеслав Дмитрович Фалій
– Церква “Воскресіння” пгт. Воскресенське Миколаївської обл., пастор Микола Олександрович Харітонов
– Церква “Воскресіння” с. Зелений Гай Жовтневого р-ну Миколаївської обл., пастор Микола Олександрович Харітонов.

На служіннях в церквах брат Павло Михневич багато проповідував, ділився словом Божим, а також розповідав про життя та плани Семінарії. Проповідував і брат Ігор Скрипніченко, а сестри-студентки музичного факультету служили співом, прославляючи Господа. Після служінь завжди було багато охочих поспілкуватися з гостями з Полтавської Семінарії і докладніше дізнатися про можливість здобуття християнської освіти. Поїздки стали для всіх учасників великим благословенням: було багато служінь, цікавих зустрічей, нових знайомств та братерського спілкування.
Прес-служба ПБС

 

Попередня «Що обіцяли, Боже, Тобі біля води в серці своїм дай зберегти на всі роки»
Наступна "Проповедуй слово, исполняй служение твое"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Україну відвідали пастори із Франції, щоб засвідчити свою підтримку нашому народові

Пастори Клод Хуот та Жіль Хьозе представляють Асамблеї Божі Франції, які об’єднують понад 760 церков у всіх регіонах країни. Метою візиту було дізнатися про служіння церкви ХВЄ України в період кризи, побачити все на власні очі, та долучитися до справи служіння українському народу.

Новини братерства

Вузенькою стежкою джунглів

22 місіонерів із США, України, Болгарії прожили у Республіці Гана  два тижні з 11 по 25 листопада. Про третю поїздку до країни джунглів та враження після приїзду розповідає Оксана Вітюк, перекладач РДСА.

Новини братерства

Конференция Ассоциации христианских центров реабилитации

В Киевской области 17-19 октября состоялась 10-ая Всеукраинская конференция Ассоциации христианских центров реабилитации (АХЦР). На базе отдыха «Открытая Библия» собрались представители из 27 областей Украины.