Жовтень 9, 2012 0 300 Переглядів

Педрада відділу дитячого служіння спланувала подальшу роботу

Уже не вперше в рамках Всеукраїнського відділу дитячого служіння проходить педагогічна рада. І нещодавно, а саме 28 вересня цього року, відбулося чергове засідання, організатором та головою якого була Лариса Мурах. Члени педради з’їхалися з різних куточків України не лише для того, щоб поспілкуватися, обмінятися досвідом, але й обговорити ряд важливих питань. Зокрема Людмила Харкалюк доповіла про роботу літніх дитячих таборів, які на сьогодні є одним із найефективніших засобів євангелізації. Приємно те, що є позитивні результати цієї праці, оскільки Божа істина сіється не лише в душі дітей, а й глибоко проникає до сердець їхніх батьків. Проте, на жаль, є і проблемні моменти: нестача людей, які б могли взяти активну участь у роботі літніх таборів наступного року, а також проблема фінансування відділу дитячої євангелізації.

У ході засідання члени педради висунули пропозицію співпрацювати із молодіжними керівниками областей, особливо з питань підліткового служіння. Результатом такої роботи стануть тематичні підліткові конференції, організовані найближчим часом.

Члени педради звернули увагу на актуальність питання духовного стану дитячих служителів, їх єдності з Богом, усвідомлення ними своєї ролі та відповідальності. Щоб спонукати вчителів недільної школи шукати Господа, служити Йому від усього серця, члени педради запланували проведення весняної конференції та намітили її тематику.

Також члени педради обговорили питання про реформування організації Відділу дитячого служіння, можливі варіанти проведення уроку в недільній школі. Сподіваємось, що з Божою поміччю ці зміни сприятимуть ефективнішій роботі.

Попередня Старший єпископ ЦХВЄУ обговорив з директором Іnternational Aid Trust перспективи подальшої співпраці
Наступна У Львові започаткували нову програму під назвою "Особистість"

Вам також може сподобатися

Відділ дитячого служіння

Звіт відділу дитячого служіння ЦХВЄУ за період 2006-2010р.

Метою роботи відділу є: 

–    донести Вістку спасіння до кожної дитини на Україні та через вивчення Біблії і християнське виховання дітей, залучити їх до церковного життя і служіння Богові.

Для досягнення поставленої мети  Відділ дитячого служіння ЦХВЄУ виконує такі завдання:

Відділ дитячого служіння

Cлужити в час перемін

  З 8 по 10 травня 2014 р. в м. Кам’янці-Подільському на Хмельниччині  проходила  Всеукраїнська конференція працівників дитячого служіння ЦХВЄУ на базі церкви «Світло Христове».

Відділ дитячого служіння

Служителі дитячого служіння провели звітну конференцію

21-22 листопада 2014 року на базі Київського біблійного інституту пройшла чергова звітна конференція працівників відділу дитячого служіння ЦХВЄУ.