Липень 9, 2010 0 482 Переглядів

Європа потребує сили Євангелії

МОЛДОВА – 2-4 березня в Кишиневі відбулася Європейська П’ятидесятницька Конференція, що об’єднала національних пятидесятницьких лідерів з близько 30 країн Європи. Тема конференції “Вклад ПЕФ у благовістя в Європі: які форми благовістя найбільш результативні?”

Знаковим у цій події є те, що такий захід П’ятидесятницької Європейської Спільноти (Pentecostal European Fellowship ) вперше відбувся на території Східної Європи. Молдова стала першою пострадянською країною, що приймала представників п’ятидесятницьких об’єднань Європи.

Програма заходу включала ділові засідання Президіуму ПЕФ, секційні зустрічі, спільні богослужіння та звершення Причастя. Серед спікерів: представники країн СНД (В.Павловський), Швейцарії (Урс Шмідт), Франції (Давід Нолент), Румунії (Мірча Думеан), Іспанії (Яків Бок) та інші.

Відділи Спільноти, місійний (PEM) та молодіжний (PEFY) запропонували конференції свої бачення та заходи щодо їх втілення. Так, 27-30 липня у Будапешті, Угорщина відбудеться Європейська місійна конференція та IMPACT NOW-2011 вуличні благовісницькі заходи. Крім того, учасники конференції обговорили питання співпраці у внутрішньому благовісті, місійній праці та заходи щодо координації зусиль в інших сферах служіння.

Делегація Церкви християн віри євангельської України, під керівництвом старшого єпископа М.Паночка, у складі Синюка М.П. Веремія Ю.К., Бабійчука О.І. та Марченко В.В. долучилася до спільної праці. Протягом конференції Церква християн віри євангельської Україна змінила статус асоційованого члена і набула статус повного члена ПЕФ. “Від імені всього Організаційного Комітету Конференції щиро дякую вам за участь у конференції. Переконаний, що спільність, яку ми мали, дасть добрі плоди. До зустрічі на наступній Конференції в Будапешті” – говорить єпископ В.Павловський, Голова Оргкомітету.

“Наші пропозиції до колег були дуже практичними. Ми, поділившись досвідом України, закликали братів до більш принципової позиції у збереженні християнських цінностей, захисту здорової моралі та в інших важливих сферах. Як член Президіуму ПЕФ, я запропонував докласти зусиль, щоб Спільнота була більш дієвою та ефективною структурою для взаємного добра. У жовтні цього року в Києві відбудеться засідання Президіуму ПЕФ. Наша спільна мета – об’єднуючи зусилля, допомогти Європі повернутися до Бога” – говорить по завершенню конференції М.Паночко.

Попередня Європейські молодіжні лідери напрацювали "БАЧЕННЯ- 2020"
Наступна 450-річчя Пересопницького Євангелія

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Понад 250 сестер з церков Дніпропетровщини взяли участь в сестринській конференції

20 жовтня в  Дніпродзержинській  церкві «Суламіта» відбулася обласна сестринська конференція.

Новини братерства

Михайло Паночко: «Маємо зважати на дві сторони євроінтеграції»

Нещодавній візит делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до Брюсселю у черговий раз показав – на шляху євроінтеграції ще є перешкоди (насамперед у площині права та моралі), які належить подолати.

Новини братерства

Святкування ювілею Пересопницького Євангелія у Києві

11 вересня 2011 року в Києві у приміщенні церкви «Філадельфія» відбулося святкове богослужіння присвячене 450-річчю Пересопницького Євангелія. У святкуванні взяли участь вірні київських церков християн віри євангельської, а також запрошені гості з інших міст України.