Листопад 15, 2019 0 285 Переглядів

«Раніше українські місіонери їхали на Схід, зараз настав час їхати і Захід» – переконують учасники консультації П’ятидесятницьких Європейських Місій, що пройшла в Києві

З 12 по 15 листопада у Києві проходила консультація П’ятидесятницьких Європейських Місій (РЕМ) www.pem.pef.eu. На урочисте відкриття цього міжнародного форуму, що відбувся на базі церкви «Філадельфія», прибули лідери різних місій з усіх куточків Європи. Також  прийшло багато киян, служив молодіжний хор церкви на Кар’єрній, 44, присутні щиро помолилися про благословення заходу.

Учасників консультації, яка зібрала більш як сто лідерів PEM, привітав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Він закликав присутніх до єднання в молитві й діях: «Проблема Європи і України – немає єдності між віруючими. Щоби змінити суспільство віруючі люди мають бути однодушні».

Голова РЕМ Рауно Мікконен зазначив: «Головна тема наших консультацій –  це «Партнерство, заради досягнення всього світу». Ми молимося, щоб Бог призвав молодь стати місіонерами. Ми віримо і бачимо, що Україна має величезний потенціал для світу у плані місії. Ви вже зробили багато протягом минулих десятиліть. Однак раніше ваші місіонери їхали в основному на Схід, зараз прийшов час відправляти місіонерів також і на Захід».

Заключну проповідь сказав глава П’ятидесятницької європейської спільноти (Pentecostal European Fellowship) Пелле Хорнмарк зі Швеції. Він нагадав присутнім істину, що «не варто чекати якихось змін у цьому світі, поки не відбудеться зміни всередині людини».

Для євангеліста і місіонера дуже важливо розуміти: «У нас є свої ідеї та плани в ужитті, але коли Дух Святий промовляє до нас, закликаючи на служіння, це стає як молоток, що розбиває камінець, стає потужною силою у нашому житті. І ми молимось, щоб Бог призвав вас на місію, і щоб це було не просто хорошою ідеєю в голові, але було народжено Святим Духом всередині нас».

За чотири дні  консультації делегати європейських місій розглянули десятки актуальних питань, що стояли на порядку денному РЕМ.

У середу, 13 листопада, учасники заходу здійснили особливу молитву за ще недосягнуті Євангелієм народи та групи (їх у світі існує ще понад 7 000!). Узявши до рук  багатометровий список глави та служителі місій молилися разом про спасіння Боже для цих народів. Стефан Росс (Німеччина) запросив приєднуватися до місії. Більше про служіння цим малим народам дізнайся на www.joshuaproject.net.

Як повідомив директор Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ Микола Синюк, Рауно Мікконен, який чотири роки ніс служіння, здав свої повноваження. Новим лідером РEМ був обраний Харрі Хакола, фін за національністю. У минулому він очолював місіонерську організацію “Фіда”, яка об’єднує 170 місіонерів-п’ятидесятників по всьому світу.

Попередня У селищі Куликів на Львівщині урочисто відкрили новий Дім молитви
Наступна Церква у селі Панталія, що більш як півстоліття живе і діє на Рівненщині,  нарешті отримала власний Дім молитви

Вам також може сподобатися

Новини

У Верховній Раді вперше провели Молодіжний молитовний сніданок

12 квітня 2018 року у Києві, відбувся перший Молодіжний молитовний

100 років п’ятидесятницького руху

Делегації з Аргентини та Парагваю приїдуть в Україну на святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху

Південноамериканські країни Аргентина та Парагвай мають впливову українську діаспору. Перша