Вересень 10, 2012 0 276 Переглядів

В Пересопниці пройшло свято духовної музики

2 вересня 2012 року у селі Пересопниця, що на Рівненщині, пройшло свято духовної музики «Блага вість», куди завітали більше десятка хорових колективів області від різних конфесій та багато гостей. Захід відбувався на території культурно-археологічного центру «Пересопниця».
На святі були присутні єпископ Церков ХВЄ Рівненської області Віктор Боришкевич, його заступник Анатолій Яковець, завідуючий відділом освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк, ректор Київського біблійного інституту Сергій Манелюк, директор місії «Добрий самарянин» Ростислав Боришкевич, євангеліст Василь Кравчук, та інші служителі, які ділилися Словом Божим. Віктор Вознюк та Сергій Манелюк зробили екскурс в минуле – в часи створення Пересопницького Євангелія, нагадавши присутнім історію написання Української Першокниги, її роль і значення у духовному та громадському житті українського народу. Пересопницьке Євангеліє – це не просто цінна і важлива книга, яка знаходиться в музеї і з’являється перед глядачами при інавгурації президента. Це Книга, яка має силу змінити життя кожної людини, подарувати їй спасіння та вічне життя  на небесах із Богом.  Про цікаві і маловідомі сторінки в історії написання та зберігання Євангелії розповів директор культурно-археологічного центру «Пересопниця» Микола Федоришин.
Гості та усі присутні мали змогу почути прекрасні псалми у виконанні об’єднаного хору випускників Рівненської Духовної Семінарії під керівництвом Бойко Наталії, чудовий спів християнських гуртів «Авен-Єзер» і «Крила віри» та мелодії християнських пісень у виконанні об’єднаного духового оркестру.
У ході святкової зустрічі прозвучали свідчення про те, як Бог та Слово Боже змінює людей, зміцнює відносини в сім’ях, пробуджує у людей здоровий розум. Наприкінці служіння на заклик до покаяння відгукнулися люди, які виявили бажання попросити у Господа пробачення за своє життя, що було яскравим свідоцтвом того, що Євангеліє – жива Книга, Книга Життя, що не втратила свою силу з віками, які пройшли з часу її написання.
Серед усіх присутніх панувала дружня атмосфера, відчувалось святкове духовне піднесення. Усіх учасників свята, які хоча і належали до різних конфесій, об’єднала Книга, яка є дорогоцінною і водночас доступною кожному українцю, незалежно від соціального статусу, матеріального забезпечення чи кар’єрного росту. Радіє серце, що у нашій країні подібні заходи відбуваються за сприяння влади, що живе та діяльне Боже Слово рясно сіється у серця людей під відкритим небом у мирі і спокої. Хочеться вірити, що Пересопниця ще неодноразово збере до себе охочих почути Слова Вічного Життя  безпосередньо на місці створення Української Першокниги.

Людмила Мордас, Пресс-центр Рівненської Духовної Семінарії

Попередня В навчальних закладах ЦХВЄУ розпочався новий навчальний рік
Наступна Обращение епископа РЦ ХВЕ Эдуарда Грабовенко в связи с разрушением церкви "Святой Троицы" в Москве

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Інструменти, необхідні для заснування нових церков, разом шукали служителі центрального регіону

     20-21 листопада 2015 р. священнослужителі церков ХВЄ м. Києва, Київської, Вінницької, Сумської, Чернігівської та Черкаської областей провели консультацію щодо заснування нових церковних громад.

Новини братерства

На Рівненщині на Великодні свята посвятили два молитовні будинки

 29 квітня, на другий день Великодніх святкувань старший єпископ УЦХВЄ

Новини братерства

Розпочав роботу ХVII з’їзд ЦХВЄУ

   20 травня 2014 року у місті Рівне, на базі «Церкви Святої Трійці» розпочав роботу звітно-виборний з’їзд ЦХВЄУ. Форум такого рівня в Україні проходить один раз на чотири роки. Цього разу на нього прибули понад…