Вересень 10, 2012 0 356 Переглядів

В Пересопниці пройшло свято духовної музики

2 вересня 2012 року у селі Пересопниця, що на Рівненщині, пройшло свято духовної музики «Блага вість», куди завітали більше десятка хорових колективів області від різних конфесій та багато гостей. Захід відбувався на території культурно-археологічного центру «Пересопниця».
На святі були присутні єпископ Церков ХВЄ Рівненської області Віктор Боришкевич, його заступник Анатолій Яковець, завідуючий відділом освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк, ректор Київського біблійного інституту Сергій Манелюк, директор місії «Добрий самарянин» Ростислав Боришкевич, євангеліст Василь Кравчук, та інші служителі, які ділилися Словом Божим. Віктор Вознюк та Сергій Манелюк зробили екскурс в минуле – в часи створення Пересопницького Євангелія, нагадавши присутнім історію написання Української Першокниги, її роль і значення у духовному та громадському житті українського народу. Пересопницьке Євангеліє – це не просто цінна і важлива книга, яка знаходиться в музеї і з’являється перед глядачами при інавгурації президента. Це Книга, яка має силу змінити життя кожної людини, подарувати їй спасіння та вічне життя  на небесах із Богом.  Про цікаві і маловідомі сторінки в історії написання та зберігання Євангелії розповів директор культурно-археологічного центру «Пересопниця» Микола Федоришин.
Гості та усі присутні мали змогу почути прекрасні псалми у виконанні об’єднаного хору випускників Рівненської Духовної Семінарії під керівництвом Бойко Наталії, чудовий спів християнських гуртів «Авен-Єзер» і «Крила віри» та мелодії християнських пісень у виконанні об’єднаного духового оркестру.
У ході святкової зустрічі прозвучали свідчення про те, як Бог та Слово Боже змінює людей, зміцнює відносини в сім’ях, пробуджує у людей здоровий розум. Наприкінці служіння на заклик до покаяння відгукнулися люди, які виявили бажання попросити у Господа пробачення за своє життя, що було яскравим свідоцтвом того, що Євангеліє – жива Книга, Книга Життя, що не втратила свою силу з віками, які пройшли з часу її написання.
Серед усіх присутніх панувала дружня атмосфера, відчувалось святкове духовне піднесення. Усіх учасників свята, які хоча і належали до різних конфесій, об’єднала Книга, яка є дорогоцінною і водночас доступною кожному українцю, незалежно від соціального статусу, матеріального забезпечення чи кар’єрного росту. Радіє серце, що у нашій країні подібні заходи відбуваються за сприяння влади, що живе та діяльне Боже Слово рясно сіється у серця людей під відкритим небом у мирі і спокої. Хочеться вірити, що Пересопниця ще неодноразово збере до себе охочих почути Слова Вічного Життя  безпосередньо на місці створення Української Першокниги.

Людмила Мордас, Пресс-центр Рівненської Духовної Семінарії

Попередня В навчальних закладах ЦХВЄУ розпочався новий навчальний рік
Наступна Обращение епископа РЦ ХВЕ Эдуарда Грабовенко в связи с разрушением церкви "Святой Троицы" в Москве

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: грудень-2016

   У році, що минув, українські євангельські церкви  уперше святкували Різдво Христове разом із більшістю християн Європи та світу – 25 грудня. А для старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка грудень став ще й першим у якості Головуючого у ВРЦіРО.

Новини братерства

Старші пресвітери і єпископи апробують нову навчальну програму для місіонерів

   У незвичний спосіб співробітники відділу освіти УХЦВЄ вирішили презентувати новий навчальний проект братерства з підготовки координаторів за Програмою заснування нових церков.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа ЦХВЄУ: січень 2016

 Весь місяць січень у робочому графіку Михайла Паночка був особливо насиченим. Нотатки про деякі події місця читайте далі. Так 6 січня, на Святвечір, старший єпископ за традицією відвідав Сокальську в’язницю, що на Львівщині.