Квітень 15, 2018 1 894 Переглядів

Перша конференція українських місіонерів в Іспанії відбулася у місті Аліканте

Місто Аліканте зустріло нас своїм теплим морським повітрям. Їдучи в автомобілі, ми спостерігали за людьми, які вже насолоджувалися сонцем на березі моря. Ціль же нашого перебування в Аліканте була іншою: 29-31 березня в приміщенні Церкви «Боже Спасіння» відбулася перша конференція місіонерів Іспанії.

Присутніх було понад 65 братів та сестер, які приїхали з усіх куточків Іспанії, з України та Чехії. Це були не лише місіонери, але і люди, які підтримують та вболівають за це служіння. Першого дня привітальне слово говорив відповідальний за служіння в Іспанії Ярослав Демко (власне він і став першим місіонером).

До слова був запрошений і Ростислав Шкіндер – директор місіонерської школи «Ковчег Спасіння» у місті Києві. Власне, близько двох десятків молодих місіонерів у Іспанії приїхали сюди саме з України.

Серед інших поважних гостей на конференції були присутні Василь Євчик – заступник начальствуючого єпископа ХВЄ Росії, Андрій Ходорчук – вчитель Біблії. Проповідуючи на тему «Життя без компромісів», Андрій Ходорчук узяв за основу історію про трьох молодих юнаків, які не поклонилися боввану у Вавилоні та провів паралель із сьогоденням. Як нам важливо бути сміливими та не піти на компроміс із ворогом. Замість цього ми матимемо вплив на інших, Божий захист, віру.

Перший день закінчився прекрасною вечірньою прогулянкою на березі моря. Другий день був досить багатий на Слово Боже – спільний семінар Ростислава Шкіндера та Андрія Ходорчука про «П’ять питань Мойсея». Часто ми, як і Мойсей, розчаровуємося у своєму житті, і хочемо дожити свій вік подалі від людей. Наші комплекси розчавлюють нашу віру та впевненість (…бо я тяжкоустий та тяжкоязикий). Але ми можемо і не уявляти в якій славі відкриються наступні наші «40 років».

Після обіду усі учасники конференції мали екскурсію на гору, звідки видно місто. На вершині молодь щиро молилися за пробудження міста, яке сміливо можна назвати райським куточком. Також усі разом виконали кілька християнських пісень українською та іспанською мовами.

На вечірньому богослужінні словом ділився єпископ Василь Євчик. Після цього усі присутні згадали про смерть Ісуса Христа через видиму Заповідь. Особливо запам’яталася ревна до Господа молитва. Бог був серед своїх дітей!

Третій день був більше практичним: присутні разом із заступником Ярослава Демка по місіонерству Віталієм Лигуном обговорювали плани на майбутнє, ділилися методами євангелізації, підбадьорювали один одного свідченнями… Було надзвичайно приємно спостерігати за молодими людьми, які налаштовані на перемогу в Ім’я Ісуса Христа; які готові здобувати її для поширення Царства Божого не лише в «Єрусалимі, Юдеї, але і до краю Землі».

Іспанія – це країна, в якій проживає легально приблизно 100 тисяч українців (уявіть скільки їх насправді!?), а церков ХВЄ там є лише десять, ще п’ять у процесі відкриття. Емігрантам, так само й іспанцям, потрібно доносити Звістку про те, що вони можуть мати спасіння та вічне життя. Богу потрібні працівники. І не будь-які, а щирі, віддані, ревні, готові на подвиги і на боротьбу. Вибір «піти-не піти» стоїть перед кожним особисто – місіонери в Іспанії вирішили піти.

Ліля Думич,
завуч місіонерської школи «Ковчег Спасіння», arkschool.org

Попередня У Верховній Раді вперше провели Молодіжний молитовний сніданок
Наступна Завідувачем відділу праці з людьми із вадами слуху вкотре обрано Павла Смаля

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львові започаткували нову програму під назвою “Особистість”

Молодіжне служіння церкви  «Віфанія», що у м. Львові (вул. Жовківська, 8) організувало ряд зустрічей з відомими особистостями Церкви християн віри євангельської України з метою познайомити молодь з людьми, чий приклад служіння Богу варто наслідувати.

Новини братерства

Євангельські Церкви проголосили моральні орієнтири для суспільства

Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) сформувала на основі Біблії перелік моральних орієнтирів, що стосуються особистості, сім’ї та суспільства, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Про це йдеться у Декларації про захист моральних і сімейних цінностей, ухваленій 27 вересня 2012 року керівниками дев’яти Церков на засіданні РЄПЦУ.

Новини братерства

Международный Конгресс ХВЕ: день четвертый. Причастие и торжественное закрытие

   ЛЬВОВ, 13 октября 2013 г. Воскресным утром, в последний день Конгресса, зал церкви «Голгофа» переполнен. К делегатам присоединились члены поместной церкви.  Вместе совершили Вечерю Господню!