Вересень 22, 2011 0 438 Переглядів

У Києві вперше відбувся молитовний сніданок

21 вересня 2011року в Україні вперше відбувся молитовний сніданок за участю європейських та українських політиків, духовенства, громадських організацій та представників дипломатичного корпусу. Він проходив у ресторані «Бельведер». Як передає кореспондент УНІАН, серед європейських гостей були президент Європейського християнського політичного руху (ЄХПР) Пітер Возу, координатор молитовної групи Німеччини Тіло Штайнберг, представник ЄХПР у Східній та Південній Європі Лео ван Дюзбург. Загалом до України приїхали представники 12 країн світу.

Молитовні сніданки в європейських країнах проводяться вже понад 50 років.
П. Возу, зокрема, висловив задоволення тим, що «Україна долучилась до давньої практики європейських країн у проведенні молитовних сніданків». «Завдання нашого руху, — сказав він, — наблизити кожного до християнських коренів, об’єднати християн».

Народний депутат, член колегії партії Християнсько-демократичний союз Оксана Білозір відзначила символічність того, що «перший в Україні сніданок, який проходить у рамках Міжнародного християнського форуму, організованого Асоціацією християнських партій Східної Європи та ЄХПР, відбувається саме на дніпровських схилах, на святій апостольській землі». «Ми рідко можемо побачити політика, який молиться або читає Святе Писання», — сказала вона.

У свою чергу, Т. Штайнберг висловив сподівання, що практика молитовних сніданків стане для України доброю традицією.

Під час сніданку політики, громадські діячі, експерти та предстоятелі церков обмінялися думками щодо політичних та соціальних проблем. Як повідомив народний депутат Володимир МАРУЩЕНКО, «ми розпочали дискусію щодо актуальних проблем сім`ї, і сподіваюсь її продовжити як під час сьогоднішніх парламентських слухань «Інститут сім`ї в Україні», ініціатором яких виступив ХДС, так і на завтрашньому Форумі християнських політиків».

Народний депутат, лідер молитовної групи, яка діє при Верховній Раді, Павло Унгурян відмітив, що такі заходи будуть користуватися популярністю в майбутньому. «Ідея цього заходу — посадити за один стіл представників різних політичних сил та організацій» — сказав він.

Старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко, коментуючи цю подію сказав:
— На мою думку, це перша ластівка, яка свідчить, що наступає весна. На початку зустрічі Оксана Білозір прочитала історію з 22 розділу Євангелії від Івана про те, як Ісус приготував учням сніданок. У своєму виступі я розвинув цю думку, нагадавши, що учні Христа тоді були розбиті, розчаровані і повернулися до старого ремесла. Вони були професіоналам-рибаками, але тієї ночі в них нічого не вийшло: нічого не зловили. Так нині і в Україні: все є, і можливості, і професіонали, а успіху немає. Успіх прийшов, коли учні послухали Христа. Так і Україна буде мати успіх, політики матимуть успіх, коли будуть з Богом. Імена тих політиків, які ходили під Богом, покриті славою, імена політиків, які ходили без Бога, покриті безслав’ям. За нами вибір. І на закінчення виступу я сказав: хай живе Україна, але слава хай буде Богові!


Попередня Відбулася 18-та Конференція дитячих служителів СНД
Наступна Выставка картин напомнила о важности Библии в жизни каждого человека

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Президентська сім’я молилася за сиріт разом із віруючими різних віросповідань

9 листопада 2014 року, у День молитви за сиріт, на Михайлівській площі Києва разом із віруючими різних віросповідань молилося сім’я  Президента.  Подружжя просило Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.


Новини братерства

Церква села Карпилівка привітала свого пастора з ювілеєм

11 березня 2012року у церкві села Карпилівка Рокитнівського району (Рівненщина) пройшло особливе служіння: цього дня односельці, друзі та служителі вітали пастора місцевої церкви Володимира Дмитровича Бричку з 30-річчям пастирського служіння.

Новини братерства

Нобелівський Лауреат Вернон Л. Сміт та міжнародний колектив відомих науковців презентували в Києві книгу про Реформацію

 1 червня за участю Нобелівського лауреата з економіки Вернона Л. Сміта відбулася презентація книги «Реформація. Успіх Європи і шанс для України»…