Лютий 8, 2012 0 338 Переглядів

Черкащина має гарну перспективу

У неділю, 5 лютого, у церкві ХВЄ міста Чигирина Черкаської області відбулося рукопокладення на пасторське служіння Олександра Чучмая. Після слова настанови його звершили  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко разом зі старшим пресвітером церков ХВЄ Черкаської області Віталієм Малишевським.
Брат Олександр із сім’єю переїхав зі США на Черкащину за покликом серця, щоб служити своїм землякам в Україні. Тепер він проживає в селі Рацеве неподалік Чигирина. У цьому селі діє група християн віри євангельської – усього близько 20 осіб, тому є перспектива утворення тут у майбутньому церкви.
Цього ж дня Михайло Степанович відвідав церкву ХВЄ в с. Вітово Черкаської області. Особливість цієї громади в тому, що більшість її членів переїхали на постійне проживання в Черкаську область з Рівненщини. Церква нараховує близько 60 осіб. І хоча вона ще не має статусу юридичної особи, проте має гарний, недавно збудований будинок молитви, діє хор, відвідують зібрання молодь і діти. На заклик до покаяння наприкінці служіння відізвалися двоє людей. Тож є надія, що церква і надалі буде зростати і кількісно, і духовно.

398a

Попередня Молодь Івано-Франківська зігрівала перехожих
Наступна «Влада сильна і розумна лише тоді, якщо вона відноситься з повагою до усіх»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У КБІ відкрито набір за спеціальністю  «Методист дитячо-підліткового служіння»

Відділ Служіння дітям та підліткам УЦХВЄ в співпраці з Київським Біблійним інститутом продовжує набір студентів за програмою «Методист дитячо-підліткового служіння»

Новини братерства

День подяки Богові святкували у центрі Івано-Франківська

   Святкове богослужіння з нагоди подяки Богові за врожай  та  євангелізація на Вічевому майдані відбулися 27 вересня у Івано-Франківську.  Церква ХВЄ демонструвала місту культуру вдячності Богові.

Новини братерства

Президент України підписав указ про відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

Президент України Віктор Янукович підписав 21 січня 2013 року Указ про організацію та проведення заходів, що будуть відбуватися в Україні в цьому році з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.