Лютий 8, 2012 0 555 Переглядів

Черкащина має гарну перспективу

У неділю, 5 лютого, у церкві ХВЄ міста Чигирина Черкаської області відбулося рукопокладення на пасторське служіння Олександра Чучмая. Після слова настанови його звершили  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко разом зі старшим пресвітером церков ХВЄ Черкаської області Віталієм Малишевським.
Брат Олександр із сім’єю переїхав зі США на Черкащину за покликом серця, щоб служити своїм землякам в Україні. Тепер він проживає в селі Рацеве неподалік Чигирина. У цьому селі діє група християн віри євангельської – усього близько 20 осіб, тому є перспектива утворення тут у майбутньому церкви.
Цього ж дня Михайло Степанович відвідав церкву ХВЄ в с. Вітово Черкаської області. Особливість цієї громади в тому, що більшість її членів переїхали на постійне проживання в Черкаську область з Рівненщини. Церква нараховує близько 60 осіб. І хоча вона ще не має статусу юридичної особи, проте має гарний, недавно збудований будинок молитви, діє хор, відвідують зібрання молодь і діти. На заклик до покаяння наприкінці служіння відізвалися двоє людей. Тож є надія, що церква і надалі буде зростати і кількісно, і духовно.

398a

Попередня Молодь Івано-Франківська зігрівала перехожих
Наступна «Влада сильна і розумна лише тоді, якщо вона відноситься з повагою до усіх»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа ЦХВЄУ: січень 2016

 Весь місяць січень у робочому графіку Михайла Паночка був особливо насиченим. Нотатки про деякі події місця читайте далі. Так 6 січня, на Святвечір, старший єпископ за традицією відвідав Сокальську в’язницю, що на Львівщині.

Новини регіонів

На Волині стартувала акція «Підвези медика»

Світова кризова ситуація, спричинена пандемією коронавірусу, торкнулася практично всіх сфер

Новини братерства

Лариса Мурах: «Наша молитва, щоб Господь піднімав нових служителів»

  5-6 лютого 2016 р. відбулася звітна конференція працівників дитячого служіння ЦХВЄУ. Відповідальні за роботу в областях ділилися інформацією про те, як розвивається дитяче служіння їхніх регіонах, переймали досвід та спілкувалися.