Лютий 8, 2012 0 290 Переглядів

Черкащина має гарну перспективу

У неділю, 5 лютого, у церкві ХВЄ міста Чигирина Черкаської області відбулося рукопокладення на пасторське служіння Олександра Чучмая. Після слова настанови його звершили  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко разом зі старшим пресвітером церков ХВЄ Черкаської області Віталієм Малишевським.
Брат Олександр із сім’єю переїхав зі США на Черкащину за покликом серця, щоб служити своїм землякам в Україні. Тепер він проживає в селі Рацеве неподалік Чигирина. У цьому селі діє група християн віри євангельської – усього близько 20 осіб, тому є перспектива утворення тут у майбутньому церкви.
Цього ж дня Михайло Степанович відвідав церкву ХВЄ в с. Вітово Черкаської області. Особливість цієї громади в тому, що більшість її членів переїхали на постійне проживання в Черкаську область з Рівненщини. Церква нараховує близько 60 осіб. І хоча вона ще не має статусу юридичної особи, проте має гарний, недавно збудований будинок молитви, діє хор, відвідують зібрання молодь і діти. На заклик до покаяння наприкінці служіння відізвалися двоє людей. Тож є надія, що церква і надалі буде зростати і кількісно, і духовно.

398a

Попередня Молодь Івано-Франківська зігрівала перехожих
Наступна «Влада сильна і розумна лише тоді, якщо вона відноситься з повагою до усіх»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа – жовтень 2017

Два перші місяці осені у робочому календарі Михайла Паночка були багаті на поїздки, у тому числі закордонні. До вашої уваги інформація про окремі заходи, у яких старший єпископ УЦХВЄ взяв участь в жовтні місяці.

Новини братерства

Члени правління ЦХВЄУ провели виїзну зустріч із правлінням РЦ ХВЄ у Білорусі

   10-12 січня 2017 у м. Мінську відбулася виїзна зустріч членів Правління двох братерств – українського на чолі із старшим єпископом Михайлом Паночком та  російського на чолі із начальствуючим єпископом Едуардом Грабовенком. Там же пройшло чергове засідання Міжнародної Асамблеї ХВЄ.

Новини братерства

Футбол як спосіб євангелізації?

Прилуцька виховна колонія для неповнолітніх – один з 18 закладів пенітенціарної системи, які регулярно відвідують служителі Київської церви ХВЄ «Скинія». Багато підлітків, які відбувають тут термін покарання, з нетерпінням чекають приїзду християн. А члени церкви, в свою чергу, намагаються стати добрими друзями для вихованців колонії, і використовують для цього будь-яку можливість.