Вересень 7, 2012 0 370 Переглядів

В навчальних закладах ЦХВЄУ розпочався новий навчальний рік

3 вересня розпочався новий навчальний рік в більшості учбових закладів Церкви ХВЄУ. Як і годиться, всюди відбулися урочисті богослужіння, ректори та запрошені гості вітали студентів з початком навчання, молилися за благословіння в цій нелегкій справі.

Вісімнадцять нових студентів стаціонарного відділення приєдналися до навчання у Львівській Богословській Семінарії. Її ректор  Володимир Салайдяк, закликав студентів отримувати мудрість за допомогою одного із важливих способів – навчаючись.

Більше десяти нових студентів на стаціонарній формі навчання у Київському Біблійному інституті. Ректор Сергій Манелюк вітав присутніх із Днем знань та бажав невтомності і цілеспрямованості на обраній дорозі. Арнольд Ластінгер, президент Євангельської Теологічної семінарії, поділився  рецептом вічної молодості – це щоденне, безупинне навчання. Студентський пастор Кукса Антон заохочував студентів не зупинятися на обраному шляху, порівнюючи процес навчання із подоланням гірської вершини.

3-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ теж був урочисто розпочатий новий навчальний рік. РДС новий навчальний сезон розпочинає з новим ректором. Ним став Олександр Третяк, котрий до цього працював в Семінарії на посаді проректора з питань розвитку та науки.


Попередня Відбувся випуск місіонерської школи місії "Світло для народів"
Наступна В Пересопниці пройшло свято духовної музики

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Християни-благодійники подарували столичним капеланам авто для служіння в зоні АТО

Всюдихіднисть, міцний кузов і ходова, польове забарвлення. Якраз те, що потрібно для фронту. У військових капеланів київської церкви «Скинія» та тих, хто служить із ними пліч-о-пліч,  з’явився новий позашляховик

Новини братерства

Київські пастори обговорили життя церков та плани на поточний місяць

   4 листопада 2013 р. відбулася чергова зустріч пасторського комітету ЦХВЄУ. Традиційно пастори церков столиці кожного першого понеділка місяця (після служіння хліболамання) збираються в канцелярії братерства на вулиці Оніскевича, 3.

Новини братерства

Учасники II Світового конгресу ХВЄ ухвалили Звернення із закликом про звільнення з полону ДНР відомого вченого Ігоря Козловського

Делегати ІІ Світового конгресу ХВЄ опублікували Звернення із вимогою негайного звільнення з полону ДНР вченого…