Вересень 7, 2012 0 268 Переглядів

В навчальних закладах ЦХВЄУ розпочався новий навчальний рік

3 вересня розпочався новий навчальний рік в більшості учбових закладів Церкви ХВЄУ. Як і годиться, всюди відбулися урочисті богослужіння, ректори та запрошені гості вітали студентів з початком навчання, молилися за благословіння в цій нелегкій справі.

Вісімнадцять нових студентів стаціонарного відділення приєдналися до навчання у Львівській Богословській Семінарії. Її ректор  Володимир Салайдяк, закликав студентів отримувати мудрість за допомогою одного із важливих способів – навчаючись.

Більше десяти нових студентів на стаціонарній формі навчання у Київському Біблійному інституті. Ректор Сергій Манелюк вітав присутніх із Днем знань та бажав невтомності і цілеспрямованості на обраній дорозі. Арнольд Ластінгер, президент Євангельської Теологічної семінарії, поділився  рецептом вічної молодості – це щоденне, безупинне навчання. Студентський пастор Кукса Антон заохочував студентів не зупинятися на обраному шляху, порівнюючи процес навчання із подоланням гірської вершини.

3-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ теж був урочисто розпочатий новий навчальний рік. РДС новий навчальний сезон розпочинає з новим ректором. Ним став Олександр Третяк, котрий до цього працював в Семінарії на посаді проректора з питань розвитку та науки.


Попередня Відбувся випуск місіонерської школи місії "Світло для народів"
Наступна В Пересопниці пройшло свято духовної музики

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Більше тисячі молодих людей в Чернівцях говорили про цінність служіння Богу

25 лютого у м. Чернівцях (дім молитви церкви «Вефіль») відбулася обласна молодіжна конференція.

Новини братерства

У вересні на Житомирщині відбудеться міжнародна міжконфесійна конференція по роботі з дітьми-аутистами (АНОНС)

  З 8 по 10 вересня 2017р. відбуватиметься міжнародна міжконфесійна конференція для батьків дітей з аутизмом та…

Новини братерства

Міноборони розпочало створення капеланської служби у Збройних Силах України

   Міноборони України затвердило Положення про службу військового духовенства (капеланську службу) у Збройних Силах України.