Вересень 1, 2014 0 457 Переглядів

Події у серпні

      Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко у серпні (період відпустки) відвідав низку служінь серед яких:

     3 серпня – у церкві ХВЄ м. Золочів, Львівської області. Служіння присвячене 10 років з дня відкриття молитовного будинку.

     9 серпня – в с. Рованці Волинської області відбувся молодіжний семінар на тему: «Скуштуйте, який добрий Господь». Михайло Степановичем служив словом разом зі старшим пресвітером Волині Михайлом Близнюком.

     10 серпня –  церква ХВЄ по вул. Квітовій у Тернополі відзначила 90 років від дня народження.

     17 серпня – у селі Здовбиця на Рівненщині відсвяткували 10 років від заснування дитячого будинку «Батьківський затишок», керівником якого є Василь Радчук.

      17 серпня – старший єпископ служив словом під час щорічного наметового служіння-євангелізація в с.Оженіно Рівненської області.

     23 серпня – Михайло Паночко взяв участь міжконфесійній молитві за Україну, яка відбулася у “Софії Київській” за участю керівників держави та вірян різних конфесій.

     30 серпня – у церкві ХВЄ м. Дубно було проведено семінар служителів з церков південних районів Рівненщини, на якому розглядалися теми підготовки до проповіді. Старший єпископ братерства провів урок гомілетики та відповів на запитання, що турбували служителів.

     31 серпня –  Михайло Паночко взяв участь у молитві за Україну, яка пройшла в Органному залі м. Рівне.

Попередня Прийми від Господа і передай дітям
Наступна Хрещення по той бік колючого дроту

Вам також може сподобатися

Поїздки

Щоденник старшого єпископа: лютий 2015 року

Продовжуємо рубрику, започатковану на початку нинішнього року. У «Щоденнику старшого єпископа»  розміщується інформація, про окремі робочі поїздки Михайла Паночка, які не увійшли до новинної стрічки протягом місяця.

Поїздки

Щоденник старшого єпископа: вересень 2015

  Робочий розклад Михайла Паночка у вересні був насиченим подіями. Зокрема він здійснив поїздку до Сполучених Штатів Америки, послужив у церквах на Волині, Рівненщині, Львівщині, Одещині та в інших областях України.

Поїздки

Щоденник старшого єпископа: квітень 2015

   Квітень – місяць Пасхальних святкувань  та діалогу із міжнародними делегаціями. Михайло Паночко провів робочі наради із представниками посольства США, поспілкувався з членами групи фінських християн, які приїхали до України у молитовний тур. Також мав зустріч у канцелярії братерства з головою Федерації Християн віри євангельської Німеччини Йоганом Юстусом та головою П’ятидесятницької церкви Польщі Мареком Камінським, делегацєю національного п’ятидесятницького об’єднання Асамблей Божих Франції в особі пасторів Клода Хуота та Жіля Хьозе. Сам же єпископ відвідав Великобританію в рамках Лондонської консультації щодо гуманітарної кризи на Донбасі. Отож щоденник.