Вересень 1, 2014 0 343 Переглядів

Події у серпні

      Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко у серпні (період відпустки) відвідав низку служінь серед яких:

     3 серпня – у церкві ХВЄ м. Золочів, Львівської області. Служіння присвячене 10 років з дня відкриття молитовного будинку.

     9 серпня – в с. Рованці Волинської області відбувся молодіжний семінар на тему: «Скуштуйте, який добрий Господь». Михайло Степановичем служив словом разом зі старшим пресвітером Волині Михайлом Близнюком.

     10 серпня –  церква ХВЄ по вул. Квітовій у Тернополі відзначила 90 років від дня народження.

     17 серпня – у селі Здовбиця на Рівненщині відсвяткували 10 років від заснування дитячого будинку «Батьківський затишок», керівником якого є Василь Радчук.

      17 серпня – старший єпископ служив словом під час щорічного наметового служіння-євангелізація в с.Оженіно Рівненської області.

     23 серпня – Михайло Паночко взяв участь міжконфесійній молитві за Україну, яка відбулася у “Софії Київській” за участю керівників держави та вірян різних конфесій.

     30 серпня – у церкві ХВЄ м. Дубно було проведено семінар служителів з церков південних районів Рівненщини, на якому розглядалися теми підготовки до проповіді. Старший єпископ братерства провів урок гомілетики та відповів на запитання, що турбували служителів.

     31 серпня –  Михайло Паночко взяв участь у молитві за Україну, яка пройшла в Органному залі м. Рівне.

Попередня Прийми від Господа і передай дітям
Наступна Хрещення по той бік колючого дроту

Вам також може сподобатися

Поїздки

Європейська п’ятидесятницька спільнота: лібералізм у церкві – це небезпечн

Цього року конференція керівників п’ятидесятницьких церков Європи – Pentecostal European Fellowship – відбулася у Швейцарії, в мальовничому містечку Емметтен, розташованому в Альпах

Поїздки

Члени ВРЦіРО передали листа-звернення до Президента України

Під час зустрічі із Президентом України Петром Порошенком, що відбулася 17 лютого 2015 року члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій передали лист-звернення до глави держави. Серед питань на яких було зроблено наголос – зменшення податкового тиску на релігійні організації, зокрема щодо введення нового податку на нерухоме майно та інші актуальні питання сьогодення українських церков.

Поїздки

Події у листопаді

1 листопада – у с. Тарасівка, Броварського району на Київщині,