Листопад 28, 2016 0 1678 Переглядів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

     Михайло Степанович поділився словом, яке Господь поклав на серце, а також привітав присутніх, серед яких були пастори церков навколишніх сіл і представники влади. Зокрема голова Ковельської райдержадміністрації Андрій Броїло та селищний голова Голобів Сергій Гарбарук, які добре відгукнулися про діяльність церкви та побажали їй успіху і подальшого розвитку. Участь у святковому служіння взяли також перший затупник старшого єпископа Микола Синюк та старший пресвітер Волинської області Михайло Близнюк.

     У цей же день після обіду старші служителі завітали на відкриття Дому молитви в с. Цміни Маневицького району. Новий гарний Молитовний будинок нараховує майже дві сотні місць (нині зібрання налічує близько 90 членів). Під час святкового зібрання служив молодіжний хор із с. Степань. Серед гостей були присутні пастори із навколишніх сіл, які приїхали розділи радість вірян. Єпископи поділилися словом та взяли участь у посвяченні нового Дому молитви, помолилися за потреби.

Попередня У Рівному в рамках проекту R-500 провели християнський концерт та акцію «Назустріч Реформації»
Наступна Голова ВРУ Андрій Парубій привітав глав церков із двадцятиріччям ВРЦіРО та вислухав думки і поради священнослужителів

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

День Біблії відзначили у Кривому Розі

У суботу, 25 лютого, понад 500 віруючих із церков Криворіжжя разом віддали Господу подяку за Його Слово у церкві «Преображення».

Новини регіонів

На Рівненщині на Великодні свята посвятили два молитовні будинки

 29 квітня, на другий день Великодніх святкувань старший єпископ УЦХВЄ

Новини регіонів

“Чому молода людина знецінюється?”

8 жовтня 2011 року у приміщенні церкви ХВЄ с. Заруддя, що на Тернопільщині, пройшла регіональна молодіжна конференція для молоді Збаразького та Кременецького районів.