Серпень 27, 2019 1 391 Переглядів

«Із задоволенням їду на такі зустрічі…» – пастори Полтавщини щоквартально збираються на братське спілкування

Пастори та служителі східної частини Полтавщини 26 серпня зібралися для чергового спілкування у м. Полтава, в церкві «Хліб життя». На початку  пастор місцевої церкви Сергій Мурза поділився із присутніми досвідом служіння. Ключові думки його промови: бути щирим, відповідальним, не ображатися, надихати інших і відпочивати.

Після щирої молитви старший пресвітер Полтавського об’єднання розкрив тему важливості душеопікунства. «Питання душеопікунства у нашому контексті є кризовим, адже маємо втрати серед людей, які мали духовні пориви. А головною цінністю для Бога є людська душа», – ділився Михайло Роман.

Дві ключові думки, які висвітлював Михайло Степанович: слово Боже має бути ключовим у наставництві людей, а підготовка та виклад проповіді мають бути якісними. Друга думка: наставлення через докір за гріх мусить мати завжди одну мету – збудування. Після чого присутні обговорювали почутий матеріал.

Василь Бубка, пастор із Решетилівки, зазначив, що тема наставництва та особистого контакту з людьми є важливою і ті служителі, які зрозуміли це мають успіх у праці. Ігор Пашко, пастор із Біликів застеріг,  щоб не вдаватися у крайності і при виявленні проблеми в якійсь з ланок діяльності, не зосереджуватись лише на цьому, щоб не занедбати інших напрямків служіння. Віктор Терещук зазначив, що було б чудово якби душеопікунство не було реакцією на проблеми в житті людини, а навпаки передувало появі проблем. Сергій Мурза запропонував служителям приєднатися, до навчання на тему душеопікунства у церкві «Хліб життя», яке буде проводитись раз на місяць. Юрій Фіцай, служитель із Перещепино зазначив, що служіння через наставництво дуже добре працює серед сільського населення.

Присутні обговорили також питання стосовно методики наставництва, хто окрім пастора може служити в наставництві людей та ін.

Зустрічі подібного формату проходять щокварталу у трьох частинах Полтавщини. Декілька тижнів тому була у Пирятині, і на вересень заплановано у с. Староаврамівка, Хорольського р-ну. Також на 16 жовтня заплановано навчання на тему душеопікунства за участю Віктора Вознюка.

На закінчення наради пастор місцевої церкви подарував всім присутнім книгу Дональда Джі «Духовні дари».

Петро Устимчук, служитель із Котельви, ділиться враженнями: «Приємно бути у спілкуванні із братами, разом випити чаю та обмінюватися досвідом. Із задоволенням їду на такі зустрічі, адже отримую збудування».

 Вадим Корольчук

Попередня У ЄТС стартує IV набір на навчання за програмою «Відкриття нових церков»
Наступна У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» розпочала навчання нова група студентів

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Тернопіль: пресвітери обговорили співпрацю з місією «Серце допомоги»

4 червеня 2013 року у м. Тернопіль відбулося засідання обласної пресвітерської ради за участю першого заступника старшого єпископа ЦХВЄУ Миколи Синюка.

Новини регіонів

ЛУЦЬК. Потоп в місії «Голос надії»

 Як повідомляє сайт християнської місії «Голос надії», у вівторок 30 липня над м. Луцьком розбушувалася стихія, рекордна за всю історію метеорологічних спостережень. Протягом кількох годин випало 160 % місячної норми опадів.

Новини регіонів

У Чернівцях на базі Духовного центру ЦХВЄУ науковці провели міжнародну конференцію

30 травня 2013 року у приміщенні Духовного центру церкви християн віри євангельської (м. Чернівці) відбулася науково-практична інтернет-конференція на тему «Соціокультурні виміри релігійних процесів у світі та в Україні».