Жовтень 22, 2020 0 178 Переглядів

ПОЛТАВЩИНА: пастори відвідали місіонерські сім’ї

Старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄ Михайло Роман із пастором Ігорем Фенем мали можливість відвідати місіонерські церкви. А саме церкву в с. Нижній Булатець, де несе служіння брат Ілля з сім’єю.

Далі поїхали у с. Вищий Булатець, де служить сім’я брата Анатолія. По Божій милості тут ведеться будівництво хорошого Дому молитви.

Наступним місцем зустрічі з місіонерами було с. Ісківці, де служать місіонерки із Західної України. У селі придбано приміщення колишньої школи під Дім молитви, також там мешкають місіонери. Зараз у приміщенні ведуться активні ремонтні роботи волонтерами з Рівненщини. Далі служителі відправились до пастора В’ячеслава Рабовлюка в с.Новаки. В селі також йде до завершення будівництво чудового Дому молитви.

І остання зустріч була із сім’єю брата Сергія Мельника в с. Духове, служителі мали плідне спілкування та смачну вечерю.

«Цінуємо і благословляємо кожного місіонера Полтавщини! Щиро просимо молитися за місіонерське служіння!» – зазначають служителі.

ChvePoltava

 

Попередня «У розмові з Президентом ми підняли питання про захист моралі та протидію гендерній ідеології» - Михайло Паночко про зустріч на Банковій
Наступна Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність єпископ Володимир Бровка

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У КМО оновився склад керівників відділів

Річна звітна конференція Київського міського об’єднання УЦХВЄ, що відбулася 13

Новини регіонів

Освітяни Дніпропетровщини про можливості християнської освіти

     1 березня у Біблійному коледжі «Світло Євангелія» відбулася робоча зустріч членів Дніпропетровського обласного відділу освіти ЦХВЄУ, у якій взяли участь відповідальні за освіту в церквах та викладачі духовних навчальних закладів області.

Новини регіонів

Зустріч сестер Києва і Київської області

 Світлана Каленик висвітлила працю жіночого служіння в церкві на вул. Кар’єрній, 44. А про один з напрямків душеопікунства говорила Лідія Садолько.