Жовтень 22, 2020 0 80 Переглядів

ПОЛТАВЩИНА: пастори відвідали місіонерські сім’ї

Старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄ Михайло Роман із пастором Ігорем Фенем мали можливість відвідати місіонерські церкви. А саме церкву в с. Нижній Булатець, де несе служіння брат Ілля з сім’єю.

Далі поїхали у с. Вищий Булатець, де служить сім’я брата Анатолія. По Божій милості тут ведеться будівництво хорошого Дому молитви.

Наступним місцем зустрічі з місіонерами було с. Ісківці, де служать місіонерки із Західної України. У селі придбано приміщення колишньої школи під Дім молитви, також там мешкають місіонери. Зараз у приміщенні ведуться активні ремонтні роботи волонтерами з Рівненщини. Далі служителі відправились до пастора В’ячеслава Рабовлюка в с.Новаки. В селі також йде до завершення будівництво чудового Дому молитви.

І остання зустріч була із сім’єю брата Сергія Мельника в с. Духове, служителі мали плідне спілкування та смачну вечерю.

«Цінуємо і благословляємо кожного місіонера Полтавщини! Щиро просимо молитися за місіонерське служіння!» – зазначають служителі.

ChvePoltava

 

Попередня «У розмові з Президентом ми підняли питання про захист моралі та протидію гендерній ідеології» - Михайло Паночко про зустріч на Банковій
Наступна Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність єпископ Володимир Бровка

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Херсонская область


Как начиналось

История Херсонского объединения берет начало с того времени, когда еще не было Всеукраинского союза, и в наших краях было организовано, так называемое, «Автономное братство». В него вошли церкви, которые добились регистрации в советское время – это были семидесятые годы.

Новини регіонів

У селищі Куликів на Львівщині урочисто відкрили новий Дім молитви

П’ятидесятницька церква у селі Куликові, що в  Жовківському районі Львівської області

Новини братерства

День подяки у місті Жашкові Черкаської області святкували з рукопокладенням пастора

11 жовтня п’ятидесятницька  церква у місті Жашкові Черкаської області святкували