Листопад 19, 2019 0 461 Переглядів

Тему духовного зростання вивчала християнська молодь Полтавщини на обласній конференції

16 листопада у полтавській церкві «Нове життя» відбулася обласна молодіжна конференція на тему духовного зростання. Учасникам служив молодіжний хор помісної церкви, а також музичний гурт «Сіль землі» з м. Нововолинська Волинської області.

Слово до молитви мав служитель Олег Ремінець. Думка, якою він поділився з молоддю, що ціллю духовного зростання є спасіння та нагадав до яких змін закликає нас Біблія у процесі зростання.

Старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання УЦХВЄ Михайло Роман привітав учасників конференції  та сказав проповідь на тему: «Час – дорогоцінний подарунок від Бога».

«Поводьтеся мудро з тими днями, які ви маєте, адже лукавість часу в тому, що він швидко минає,- підкреслив старший пресвітер. – Чи використовуєте ви свій час, щоб змінюватися і зростати? Використовуйте кожен день і кожну можливість бути корисними для Бога і для свого ближнього».

Одним зі спікерів конференції був учитель-євангеліст Ростислав Шкіндер, який побажав молоді досягнути повної міри зросту Христового, щоб принести плід для Бога. Діти, юнаки, батьки – це стадії духовного зросту, на кожній з яких ми досягаємо певних знань.

«Твої дари, здібності, і навіть служіння чи стаж відвідування церкви не є шкалою для вимірювання твого духового росту – зауважує Ростислав. – Важливо на кожному етапі приносити плід, який і є показником того, що людина зростає. А плід – це поводитися так, як Ісус».

Підсумовуючи сказане, Ростислав Шкіндер нагадав молоді, що найбільшим ворогом духовного зростання є лінь. Тому побажав перемагати лінь у процесі зростання та пам’ятати, що ціль зросту – наше спасіння і плід.

Другу частину конференції супроводжував співом об’єднаний хор Решетилівського району.   Служитель Ігор Скріпніченко презентував учасникам конференції християнські інтернет-ресурси для служіння та особистого розвитку. Після чого був час для ток-шоу з участю служителів Ростислава Шкіндера, Сергія Яруса та Ігоря Скріпніченко, які відповідали на питання молоді.

Одне із численних запитань було: що таке духовна висота?  «Це не піднесений настрій, чи сан, чи зовнішні фактори, а те, на якому рахунку ти в Бога. Це смирення, і усвідомлення того, що ти з Богом в одній команді» – прозвучала відповідь.

На завершення конференції служителі побажали молодим братам і сестрам приносили плід і були учнями Ісуса, шукали мотиви для читання Біблії навіть тоді, коли немає бажання. Молодіжний керівник церков області Вадим Корольчук, підсумовуючи  конференцію, закликав молодь зробити три речі: відкласти те, що незбудовує, жадати чистої духовної їжі та старатися відчути Бога на особистому рівні.

Ольга Устимчук
Фото Тетяни Корнійчук

Попередня Церква у селі Панталія, що більш як півстоліття живе і діє на Рівненщині,  нарешті отримала власний Дім молитви
Наступна «Ці кадри вкотре переконують, що діти мають жити й виховуватись у сім’ї» - Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Віруючі різних конфесій спільно благали Бога про милість для України

 Підтримуючи Тиждень молитов про єдність християн.

 24 січня 2014 року священнослужителі і вірні УПЦ КП, УГКЦ, ВСО ЄХБ, СВЦ ХЄВ та ЦХВЄУ зібралися в молитовному будинку київської церкви «Філадельфія». Богослужіннявідкрив пастор Анатолій Козачок, він представив першого  гостя…

Новини братерства

Прес-служба Малинфесту-2012 провела практичні семінари з журналістики та PR

Більше 60 молодих дівчат та хлопців змогли взяти участь у практикумах з PR та журналістики. Це здебільшого початківці у сфері інформаційної діяльності, які хочуть розвивати медіа служіння на базі своїх церков. Серед учасників були і ті, які здобувають журналістську освіту або ж працюють за спеціальністю.