Вересень 14, 2019 0 910 Переглядів

Олександр Попчук: «За три роки кількість церков в Ефіопії, з якими ми служимо, зросла вдвічі»

У вересні директор Департаменту благовістя УЦХВЄ Олександр Попчук разом із дияконом київської церкви «Божий мир» Гірумом Бекеле Асфау здійснив двотижневу місіонерську поїздку до Ефіопії. Мета поїздки – викладання в біблійній школі та проведення конференцій.

Спільний проект українських священнослужителів та ефіопської діаспори в Україні дає добрий результат – церкви зростають, пастори набирають досвіду, ім’я Господнє прославляється!

«Три роки тому, коли ми розпочинали це спільне служіння, у братерстві п’ятидесятників, яке запросило нас до співпраці,  налічувалося 18 церков. Рік тому брати повідомили, що мають 26, а нині уже відкрито  41 церкву. Тобто кількість церков зросла вдвічі», – розповідає Олександр Іванович.

Український спікер ділився  досвідом служіння на пасторській конференції та провів  навчання для  місцевих служителів з пневматології, герменевтики та предмету «відкриття нових церков».

«Бог нам допомагає і благословляє. Є багато чудес і знамен. П’ятидесятники Ефіопії передають братерству в Україні велике вітання. Будьмо всі благословенні!» – зичить Олександр Попчук.

 

Попередня ХХV Світова п’ятидесятницька конференція зібрала до Калгарі (Канада) пасторів з сімдесяти країн світу
Наступна Свято відкритих сердець: чим День Подяки порадував учасників цьогоріч (Репортаж)

Вам також може сподобатися

Новини

ІРС презентував посібник «Твоє право на свободу віросповідання» служителям церков та держслужбовцям

Серію вебінарів на тему релігійного законодавства провів Інститут релігійної свободи

Новини

День загальної молитви і посту за Україну. Онлан трансляція о 19.00, 25 березня

У зв’язку з проголошенням 25 березня 2020 року Днем загальної