Лютий 5, 2014 0 1838 Переглядів

Молодіжна конференція у Познані: про голос Божий і твою позицію

     26 січня в молитовному будинку села Познань Рокитнянського району, що на Рівненщині, відбулася районна молодіжна конференція на яку зібралося близько 1,5 тисячі юнаків і дівчат.

     Село Познань – унікальне в Україні. Тут близько 300 дворів і власниками майже 200-т із них є віруючі люди. У селі близько 160 матерів-героїнь. Не дивно, що такою кількістю молоді, як у церкві Познані, може похвалися далеко не кожна помісна громада.

     Молодіжна конференція тривала майже чотири години. Приїхали багато гостей, у тому числі й старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який проповідував на тему: «Як почути голос Божий».

     «Я говорив про те, що діти мають шанувати батьків, церкву, мати гарні стосунки з усіма. Поділився тими переживаннями, які сам пережив у 18 років, в день свого водного хрещення, – розповідає Михайло Степанович. – До того часу я чув Слово Боже, яке проповідувалося в церкві, воно мене привело до віри, бо  віра від слухання. Але ввечері у день після водного хрещення, я вперше почув, як сам Господь заговорив до мене: «Чи ти знаєш, сину мій, що за день сьогодні був для тебе?» Серце моє затріпотіло, і під впливом сильних емоцій я зміг відповісти тільки одне: «Так, знаю». Той вечір я запам’ятав на все життя. В такі моменти, коли Господь особисто говорить до молодої людини, це сильно укріпляє віру, укріпляє євангельську позицію».

 {hwdvs-player}id=44|width=560|height=340{/hwdvs-player}     Старший єпископ ділився думками про те, як важливо, щоб на молодих людей не мала впливу вулиця, натовп, не впливали погані товариші. А для цього їм потрібна внутрішня сила, позиція.  Йосип, Даниїл та інші Біблійні герої мали таку Божу внутрішню позицію. Вони вирішили берегли себе змолоду і змолоду служили Богу.

     «Хотілося достукатися до молоді, яка, вибравши правильний шлях, може бути сама щаслива в своєму виборі, може принести користь для діла Божого, принести радість батькам і користь суспільству» – каже Михайло Паночко.

     Після завершення конференції до старшого єпископа підходило багато мешканців села, дякуючи за те, що минулого року посприяв, щоб до села зробили гарну дорогу. Найближчий пологовий будинок знаходиться аж у Рокитному, тож породілль із Познані доводиться возити майже за півсотні кілометрів.  9 км дороги були у жахливому стані, а завдяки ходатайству Михайла Паночка влада почула мешканців села і тепер тут є гарна дорога. Багатодітні матері (на фото) дякували Богу за свої родини, молилися разом із молоддю. Всього у Познанській помісній церкві сьогодні є близько 500 членів, а молитовний будинок – майже на дві тисячі місць. Це означає, що церква росте й розвиваються, за що подяка Богу.

 

Попередня Віктора Боришкевича переобрано головою обласного об’єднання Рівненщини
Наступна Представники Світового Євангельського Альянсу ознайомилися з місійною працею ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молодіжний фестиваль Malyn Fest 2020 стартував – приєднуйтесь до трансляції

9 липня відбулося офіційне відкриття Malyn Fest Live 2020! І

Відділ молодіжного служіння

На Львівщині час молодіжних конференцій

   29 березня 2014 року у місті Львові, в Домі молитви по вул. Папарівка, 1, відбулася обласна молодіжна конференція, на яку зібралися молодіжні служителі та члени церков із різних районів області.

Відділ молодіжного служіння

Молодь із Закарпаття і Волині славила Бога на полонині

   З 28 по 30 червня молодь із  кількох церков Волинської та Закарпатської області провела активний відпочинок та дружнє братське спілкування на полонині, поблизу села с. Усть-Чорна Закарпатської області.