Лютий 23, 2012 0 339 Переглядів

2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ

Зважаючи на те, що 2012 рік проголошено в церквах християн віри євангельської РОКОМ МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ (Рішення Комітету ЦХВЄУ від 21 грудня 2011р.) чергові засідання Правління та Комітету єпископів Церкви християн віри євангельської України,  що відбулися 21-22 лютого ц.р. були присвячені напрацюванню конкретних проектів та заходів, які відбуватимуться протягом року.

Так, в кожній області пройдуть молитовні богослужіння, до участі в яких запросять вірних різних християнських церков.
Крім того, священнослужителі обговорили стан підготовки до звітної конференції ЦХВЄУ, що відбудеться 28-29 березня у Києві та пройде під гаслом « Віддаймо Богові Боже». Затверджено програму та визначено теми семінарів і промовців. Очікується, що учасниками конференції стануть понад 300 пастирів з усіх областей країни.
Також було представлено напрацювання в частині підготовки посібника «Богослужбова практика ЦХВЄУ. Посібник священнослужителя». Ціль підручника – допомогти служителям Церкви підвищити рівень проведення  церковних заходів, священнодій та богослужінь для збудування християн.
Наступне засідання Комітету відбудеться у травні.

Попередня Багатовекторність жіночого служіння
Наступна На Полтавщині розпочато навчання за програмою "Засади віровчення Церкви ХВЄ України"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У київський церкві «Скинія» на свято П’ятидесятниці охрестили 36 нових членів та рукопоклали служителів

   Про те, що Слово Боже живе і дієве у церкві свідчить, насамперед, її ріст. Коли нові люди, прийшовши на зібрання, каються і вирішують присвятити своє життя Христу.

Новини братерства

На своє 90-річчя церква в Острозі зробила подарунок місту, відкривши новий дитячий майданчик

16 жовтня 2016 року церква ХВЄ старовинного міста Острог, що на Рівненщині, святкувала свій ювілей – 90-річчя з часу заснування. Утім, приводів для урочистостей було ще, як мінімум, три.

Новини братерства

«У цьому році ми оголошуємо другий набір на докторантуру» – президент ЄТС Василь Войтович

    У радянські часи можливість здобути вищу духовну освіту здавалася чимось із сфери фантастики. Сьогодні ж ступінь бакалавра, магістра і навіть доктора богослов’я можна здобути вже без перешкод. Щоправда…