Лютий 23, 2012 0 322 Переглядів

2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ

Зважаючи на те, що 2012 рік проголошено в церквах християн віри євангельської РОКОМ МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ (Рішення Комітету ЦХВЄУ від 21 грудня 2011р.) чергові засідання Правління та Комітету єпископів Церкви християн віри євангельської України,  що відбулися 21-22 лютого ц.р. були присвячені напрацюванню конкретних проектів та заходів, які відбуватимуться протягом року.

Так, в кожній області пройдуть молитовні богослужіння, до участі в яких запросять вірних різних християнських церков.
Крім того, священнослужителі обговорили стан підготовки до звітної конференції ЦХВЄУ, що відбудеться 28-29 березня у Києві та пройде під гаслом « Віддаймо Богові Боже». Затверджено програму та визначено теми семінарів і промовців. Очікується, що учасниками конференції стануть понад 300 пастирів з усіх областей країни.
Також було представлено напрацювання в частині підготовки посібника «Богослужбова практика ЦХВЄУ. Посібник священнослужителя». Ціль підручника – допомогти служителям Церкви підвищити рівень проведення  церковних заходів, священнодій та богослужінь для збудування християн.
Наступне засідання Комітету відбудеться у травні.

Попередня Багатовекторність жіночого служіння
Наступна На Полтавщині розпочато навчання за програмою "Засади віровчення Церкви ХВЄ України"

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Фестиваль Надії: три потреби, за які варто молитись у пості

   24 квітня оголошено Всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії, який проходитиме у Львові 20 червня 2015 року.

Новини братерства

«У фокусі – робота з переселенцями, пораненими воїнами, молоддю» – нотатки з облаcних конференцій у Запоріжжі та Каменському

   10-11 березня 2017р. відбулися річні звітні конференції церков ХВЄ у двох південно-східних областях України…