Лютий 23, 2012 0 416 Переглядів

2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ

Зважаючи на те, що 2012 рік проголошено в церквах християн віри євангельської РОКОМ МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ (Рішення Комітету ЦХВЄУ від 21 грудня 2011р.) чергові засідання Правління та Комітету єпископів Церкви християн віри євангельської України,  що відбулися 21-22 лютого ц.р. були присвячені напрацюванню конкретних проектів та заходів, які відбуватимуться протягом року.

Так, в кожній області пройдуть молитовні богослужіння, до участі в яких запросять вірних різних християнських церков.
Крім того, священнослужителі обговорили стан підготовки до звітної конференції ЦХВЄУ, що відбудеться 28-29 березня у Києві та пройде під гаслом « Віддаймо Богові Боже». Затверджено програму та визначено теми семінарів і промовців. Очікується, що учасниками конференції стануть понад 300 пастирів з усіх областей країни.
Також було представлено напрацювання в частині підготовки посібника «Богослужбова практика ЦХВЄУ. Посібник священнослужителя». Ціль підручника – допомогти служителям Церкви підвищити рівень проведення  церковних заходів, священнодій та богослужінь для збудування християн.
Наступне засідання Комітету відбудеться у травні.

Попередня "Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя"
Наступна На Полтавщині розпочато навчання за програмою "Засади віровчення Церкви ХВЄ України"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

ВРЦіРО закликає сепаратистів скласти зброю та звільнити заручників

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій протягом останніх тижнів зверталась зі словами підтримки позиції Президента України Петра Порошенка щодо мирного врегулювання збройного конфлікту на Сході України …

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: січень 2015

     Будні і свята старшого  єпископа Церкви християн віри євангельської України наповнені зустрічами, служіннями та відрядженнями. Про деякі з них ми вже писали у новинах, але чимало так і залишається «за кадром». Відсьогодні ми започатковуємо рубрику «Щоденник старшого єпископа»  у якій буде повідомлятися про деякі події у робочому графіку Михайла Паночка, які не увійшли до новинної стрічки. 

Новини братерства

Питання державно-конфесійних відносин обговорили керівники ВЦІРО з депутатами фракції «Батьківщина» у ВР України

Під час зустрічі з депутатами, яка відбулася 23 жовтня 2013 року у Верховній Раді, представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій…