Квітень 29, 2017 0 595 Переглядів

Визначився переможець Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, ним став Олексій Декань з Харкова

     Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, до складу якого входять троє українських християнських письменників – Юрій Вавринюк, Надійка Гербіш та Богдан Галюк, визначилося з переможцем. Ним став молодий автор Олексій Декань із оповіданням «Гіркі сливи», яке пропонує читачам цікаву інтерпретацію історії Едемського саду.

     Автор родом з Полтави, але з 2003 року з дружиною та дітьми проживає в Харкові.

     «Для мене ця перемога – просто несподіванка! – ділиться емоціями переможець. – Я ще ніколи не вигравав у конкурсі. Для мене було честю приймати участь у цьому проекті, а перемога – незаслужена благодать Божа!».

1380_     «Хочу від себе та колег подякувати всім нашим авторам, – підсумовує результати конкурсу голова журі Богдан Галюк. – Ваші твори несуть світло на високі християнські цінності. Деякі надіслані твори є зразками справжньої якісної християнської літератури, тому ми довго радилися, кому ж віддати перевагу. Цього разу переміг Олексій, але наступного – переможцем можете стати ви! Лише не зупиняйтеся».

     Нагадуємо, що «Літературний конкурс імені Джона Буньяна» був заснований у 2016 році Відділом освіти Церкви ХВЄ України спільно зі Служінням «5 хлібів та 2 риби».

     За результатами конкурсу в номінації «оповідання», Олексій Декань отримає з рук організаторів Почесний приз конкурсу, грошову винагороду і авторські примірники книги, яка вже готується до друку.

     До збірки кращих творів, яка носитиме назву оповідання-переможця, ввійшли п’ять оповідань конкурсантів («Багатій» Миколи Мучинського, «Наталчине благословення» Світлани Берези, «Життєдайний меч» Галини Левицької, «Костя» Катерини Сотник та «Гіркі сливи» Олексія Деканя). А також три твори членів журі («Палаюче вугілля» Юрія Вавринюка, «Вікторія – Богу» Надійки Гербіш та «Навіки разом» Богдана Галюка).

     Нагородження переможця відбудеться на одній із наступних зустрічей Відділу освіти Церкви ХВЄ України.

     Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

1380_1

Попередня «Ми знаходимося напередодні великого улову для Божого царства» - Михайло Паночко, нотатки річної звітної конференції ЦХВЄУ
Наступна Більше двохсот дитячих служителів взяли участь у конференції «Країна змін», де готувались до літніх таборів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Як розпоряджатися фінансами вчилися молодіжні служителі церков під час конференції «Елементи лідерства»

19-20 квітня 2019 р. у Києві відбулася друга щорічна конференція молодіжних лідерів та служителів УЦХВЄ «Елементи лідерства».

Новини регіонів

Полтавчани відзначать Великдень євангелізаціями, гостинами та ходою

У понеділок 22 квітня відбулася зустріч служителів сходу Полтавщини, на

Новини братерства

«Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019

Весняний випуск у Євангельській теологічні семінарії (ЄТС), що відбувся 11 квітня 2019 року, об’єднав студентів одразу чотирьох спеціальностей.