Травень 10, 2011 0 594 Переглядів

Про відділ освіти ЦХВЄУ

Відділ освіти являється одним із підрозділів Церкви ХВЄ України, основним завданням якого є поширення здорової Євангельської науки в помісні церкви братерства, а також організаційне та методологічне забезпечення цього процесу. До складу відділу входять відповідальні за освіту по областях, керівники навчальних закладів, вчителі братерства.

На сьогоднішній день відділ освіти працює над масштабним проектом, який має назву «Засади віровчення». Для цієї цілі розроблений навчальний посібник, як допомога у проведенні навчання в помісних церквах основам Біблійних істин. Посібник розглядає вчення про Триєдність Бога, про Христа, про працю і дари Святого Духа, Боже призначення людини і наслідки гріхопадіння, про Церкву як Тіло Христа, роз’яснює необхідність водного хрещення і хрещення Святим Духом, дає відповіді на питання про матеріальне служіння, необхідність освячення тощо. Особливу увагу приділено питанням про молитву, участь віруючого в духовній війні, загробне життя і прийдешнє людства. Коротко подана також історія Церкви Християн Віри Євангельської України.

Не менш важливим завданням є співпраця з духовними навчальними закладами братерства, а також сприяння розвитку обласних відділів ЦХВЄУ. Для цього проводяться зустрічі та наради для планування та координації роботи. Триває співпраця з іншими відділами братерства з ціллю розроблення навчальних програм різноманітної тематики.

Відділ освіти представляє наше братерство в громадській раді при Міністерстві освіти та науки України, а також долучається до проведення заходів духовно-морального спрямування.

  • На перспективу потребують вирішення такі питання як:
  • Організація експрес навчання (сертифікатної програми) для служителів.
  • Ініціювання та сприяння написанню книг та методичного матеріалу нашими авторами.
  • Утворення в рамках ЦХВЄУ спілки християн-педагогів предметів духовно-морального спрямування.
  • Утворення спілки християн-науковців.
  • Сприяння видання наукового альманаху.

Всі проекти відділу освіти покликані приймати участь у благородній справі поширення Вчення Господа у Церкві, адже сам Ісус сказав: «тож ідіть і навчіть всі народи…» (Мат.28:20)

Попередня Вознюк Віктор Володимирович
Наступна Свидетельство веры!

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Десятий випуск студентів відзначила Місіонерська школа «Ковчег спасіння»

21 грудня 2019 р. у Києві відбувся десятий випуск місіонерської школи «Ковчег спасіння». Протягом чотирьох місяців студенти вивчали Слово Боже та шість місяців були на місіонерській практиці.

Відділ освіти

Сьома Міжнародна місіонерська школа випустила студентів

23 серпня 2018 року у Києві відбувся випуск Міжнародної місіонерської

Відділ освіти

Оповідання  «Крізь сумніви» Володимира Чалчинського перемогло у літературному конкурсі ім. Джона Буньяна

5 жовтня 2019 року в Києві відбулася церемонія нагородження переможця Літературного