Серпень 7, 2020 0 748 Переглядів

Київська церква «Альфа» провела благодійну акцію для підопічних служби пробації

Слово «пробація», ймовірно, нове для більшості наших читачів. Це – державна служба, що опікується засудженими, котрі відбувають покарання не пов’язане з позбавленням волі. Від самого її заснування в Україні, з 2015  року, соціальний департамент УЦХВЄ та Міжконфесійна Місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» (членом якої є наше братерство), активно співпрацюють зі службою на рівні Департаменту пробації Міністерства юстиції.

У період з 17 липня по 6 серпня церква провела спільну благодійну акцію для людей, що знаходяться під наглядом Департаменту пробації. 9 волонтерських команд, які складалися здебільшого зі служителів київської церкви «Альфа» та працівників пробації, відвідали 60 підопічних служби у Києві та області.

Здебільшого, на пробацію потрапляють люди, які живуть у складних життєвих обставинах. Учасники акції передали їм продуктові набори, подарунки для дітей, котрі спакували згідно з віком та статю – окремо хлопчикам і окремо дівчаткам. А благодійний фонд «Східноєвропейська гуманітарна місія» передав через волонтерів Біблії як для дорослих, так і для дітей та підлітків.

«Ми старалися не просто порадувати цих людей подарунками, але й засвідчити їм про Спасителя. Говорили про християнські принципи та цінності, про стосунки у сім‘ях, взаємини з батьками та про відповідальність за свої вчинки»,  – говорить В’ячеслав Когут, директор соціального департаменту УЦХВЄ.

Служитель висловив надію, що акція залишить відгук у серці кожного, хто був долучений до її організації, а особливо в серцях тих, хто переживає непрості часи, відбуваючи покарання без позбавлення волі, та у серцях членів їх сімей.

  

Попередня «Партнерська програма допоможе нам забезпечити стабільні додаткові джерела фінансування», - ректор КБІ Олександр Довиденко
Наступна Час, коли Ангели радіють: сотні людей у літні місяці приймають водне хрещення (ФОТО)

Вам також може сподобатися