Травень 26, 2018 0 1307 Переглядів

Дорога Церкво Христова! Дорогі діти Божі! Мир Вам!

Перед Своїм воскресіння наш Спаситель Ісус Христос звелів Своїм учням: «Не відлучайтесь від Єрусалиму, а чекайте обітниці Отчої, про яку ви чули від Мене, Іван бо водою хрестив, а ви ж через декілька днів будете охрещені Духом Святим» ( Дії 1:8).

Ця чудова обітниця збулася в день П’ятидесятниці – не тільки для апостолів, але й для більш ніж сотні інших послідовників Христа, і вона збувається до сьогодні для всіх, хто вірує!

З цього славного дня почалася нова духовна ера – життєдайний рух Духа Святого в серцях віруючих людей, почалося славне будівництво Церкви Христової, яке триває  донині.

Від всього серця бажаю вам пережити свою П’ятидесятницю, здобути свій власний досвід хрещення Духом Святим, а тим, хто прийняв цю обітницю,- сповнятися Духом Святим.

Бажаю всім глибинного пізнання благодаті Святого Духа, зростання в силі та мудрості, бо тільки Дух Святий і Слово Боже можуть змінити нас в образ Христів і підготувати до зустрічі з Ісусом.

Закликаю вас дорожити цим невимовним дарунком з неба і берегти його, пам’ятаючи, якою величезною ціною Господь придбав для нас це Батьківське благословення.

 Ще раз вітаю вас із днем великого свята днем П’ятидесятниці!

“У старанності не лінуйтеся; палайте духом; служіть Господеві”

                                                                                       (Рим. 12:11)

З повагою та молитвами                                                

Старший єпископ                                                                   М.С.Паночко

Попередня Старшим єпископом УЦХВЄ уже вшосте обрано Михайла Паночка
Наступна Полтавська Богословська Семінарія відсвяткувала 10-річчя (Відео)

Вам також може сподобатися

Привітання

З Днем світлого Воскресіння нашого Спасителя і Господа Ісуса Христа. Христос воскрес!!!

Я вітаю вас із цими чудовими святами і бажаю, як написано: якщо ви воскресли з Христом, то думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі.

Привітання

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Ось уже майже дві тисячі років над землею звучить чудесне проголошення перемоги Життя над смертю, Світла над темрявою, Істини над неправдою. І воно звучатиме, аж доки не прийде Господь – надія і слава всіх вірних християн.

Привітання

З Днем П’ятидесятниці!

   Прийміть щирі вітання з нагоди Великого для нас свята – днем зіслання Святого Духа на апостолів та Церкву Христову.