Травень 20, 2019 0 456 Переглядів

РЄПЦУ побажала новому Президенту України бути твердим та терплячим розбудовуючи єдність суспільства

«Бажаємо Вам Божої мудрості, наснаги та рішучості у захисті національних інтересів України, подоланні корупції та побудові відповідальної системи влади. Будьте твердим та мужнім як Верховний Головнокомандувач для досягнення справедливого миру та терплячим у розбудові єдності в українському суспільстві», –  ідеться в Привітанні спрямованому Президенту України Володимиру Зеленському.

Священнослужителі  готові розвивати діалог та конструктивну співпрацю з керівництвом держави заради утвердження в українському суспільстві порозуміння, суспільної злагоди та єдності, допомагати у вирішенні актуальних проблем нашої країни,  повідомляє сайт РЄПЦУ.

«Нехай Всемогутній Господь провадить Вас на шляху до духовного та економічного процвітання України! Ми молимося про Вас!» – завершується вітальний лист за підписом Головуючого у Раді Михайла Паночка, старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Попередня «Використовуйте час» - девіз весняної конференції УЦХВЄ, що пройшла під Києвом 15-16 травня
Наступна «Ми щасливі, коли наші діти розумні, але краще, коли і слухняні. Тому моє побажання - навчіться слухати!» - Михайло Паночко учасникам Молитовного сніданку у Львові

Вам також може сподобатися

Новини

Долучайтеся до Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей!

У суботу, 2 червня 2018 року, в Києві тисячі громадян

Новини регіонів