Березень 16, 2014 0 340 Переглядів

Пурім для України

17 березня відбулася щорічна міжцерковна молитва за Ізраїль.  Нинішнього року це свято набуло особливого сенсу для України і українців, які сьогодні моляться до Господа про спасіння від небезпек, що нависли над нашою державою.
     «Свято Пурім встановлене згідно книги Святого Заповіту – Естер, і відзначається в пам’ять про чудове урятування євреїв від знищення в далекі часи, коли вони жили на території Перської Імперії”, – зазначає оргкомітет щорічної молитви за Ізраїль. На думку його членів події, що зараз проходять в нашій країні, десь перекликаються з подіями  в книзі Естер.
     У молитві за Ізраїль та Україну, що пройшла у приміщенні київської церкви «Собор Христа», взяли участь представники різних конфесій. Серед глав церков учать у цьому щорічному заході узяв старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Попередня Засідання Комітету ЦХВЄУ - у пріоритетах освіта і сім’я
Наступна Рішення Молитовного віче: на Майдані християни молитимуться щонеділі до виборів президента (ФОТО-ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

М.Паночко привітав п’ятидесятників Бразилії з 100-річним ювілеєм

КИЇВ – 6 червня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко привітав національне об’єднання п’ятидесятницьких церков Бразилії «Асамблеї Божі» з нагоди 100-річного ювілею. Урочисті заходи присвячені ювілею пройдуть 9-11 червня по всій Бразилії, а кульмінацією святкування будуть урочистості на стадіоні в Белемі, штат Пара.

Новини братерства

“Проповедуй слово, исполняй служение твое”

“Проповедуй слово, исполняй служение твое”  – под таким девизом с 16 по 18 августа 2012 года проходила XIX конференция детских служителей церквей ХВЕ СНГ. В этот раз гостей принимала церковь “Благодать” в г. Минск, Беларусь.

Новини братерства

Різдвяний трамвай у Запоріжжі

Молодь церкви «Христос – єдина надія» 6 січня 2013 року привітала жителів свого району з Різдвом Христовим у трамваї. Пасажири трамваю були приємно здивовані, адже подібна християнська акція ще ніколи не проходила в Запорізькому регіоні.