Березень 16, 2014 0 662 Переглядів

Пурім для України

17 березня відбулася щорічна міжцерковна молитва за Ізраїль.  Нинішнього року це свято набуло особливого сенсу для України і українців, які сьогодні моляться до Господа про спасіння від небезпек, що нависли над нашою державою.
     «Свято Пурім встановлене згідно книги Святого Заповіту – Естер, і відзначається в пам’ять про чудове урятування євреїв від знищення в далекі часи, коли вони жили на території Перської Імперії”, – зазначає оргкомітет щорічної молитви за Ізраїль. На думку його членів події, що зараз проходять в нашій країні, десь перекликаються з подіями  в книзі Естер.
     У молитві за Ізраїль та Україну, що пройшла у приміщенні київської церкви «Собор Христа», взяли участь представники різних конфесій. Серед глав церков учать у цьому щорічному заході узяв старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Попередня Засідання Комітету ЦХВЄУ - у пріоритетах освіта і сім’я
Наступна Рішення Молитовного віче: на Майдані християни молитимуться щонеділі до виборів президента (ФОТО-ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вчені-християни України звернулися до керівництва країни

Вчені-християни України звернулися з відкритим листом до керівництва України з пропозицією встановити День подяки і зробити його національним святом. Повний текст відкритого листа наводимо нижче.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: грудень-2016

   У році, що минув, українські євангельські церкви  уперше святкували Різдво Христове разом із більшістю християн Європи та світу – 25 грудня. А для старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка грудень став ще й першим у якості Головуючого у ВРЦіРО.

Новини братерства

Розпочав роботу «Малинфест-2014»

    Мабуть, за всю історію проведення молодіжних з’їздів ЦХВЄУ тема єдності і миру ще не була настільки актуальною.  Сімнадцятий фестиваль, який цього року проходить під девізом «Один Господь, одна віра, одне хрещення» триватиме з 9 по 16 липня.