Березень 16, 2014 0 560 Переглядів

Пурім для України

17 березня відбулася щорічна міжцерковна молитва за Ізраїль.  Нинішнього року це свято набуло особливого сенсу для України і українців, які сьогодні моляться до Господа про спасіння від небезпек, що нависли над нашою державою.
     «Свято Пурім встановлене згідно книги Святого Заповіту – Естер, і відзначається в пам’ять про чудове урятування євреїв від знищення в далекі часи, коли вони жили на території Перської Імперії”, – зазначає оргкомітет щорічної молитви за Ізраїль. На думку його членів події, що зараз проходять в нашій країні, десь перекликаються з подіями  в книзі Естер.
     У молитві за Ізраїль та Україну, що пройшла у приміщенні київської церкви «Собор Христа», взяли участь представники різних конфесій. Серед глав церков учать у цьому щорічному заході узяв старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Попередня Засідання Комітету ЦХВЄУ - у пріоритетах освіта і сім’я
Наступна Рішення Молитовного віче: на Майдані християни молитимуться щонеділі до виборів президента (ФОТО-ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Полку місіонерів прибуло

23 серпня відбувся випуск другої Міжнародної місіонерської школи, що проходила на базі Київського Біблійного інституту. Школа діє за програмою місії «Світло для народів», у співпраці з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Новини братерства

Рівненщина готується до Фестивалю надії, у рамках якого проведено семінар для пасторів з учнівства та душеопікунства

     У місті Рівному 31 січня зібралися близько 250 пасторів та лідерів євангельських церков на семінар з учнівства та душеопікунства.

Новини братерства

Відкрито набір до Міжнародної місіонерської школи

   З 2 червня по 22 серпня 2014 на базі Київського Біблійного інституту місія «Світло для народів» (Швеція) проведе Місіонерську школу. Це вже втретє молоді служителі Церкви християн віри євангельської України та…