Жовтень 24, 2016 0 384 Переглядів

Всеукраїнська робоча нарада регіональних оргкомітетів з відзначення 500-річчя Реформації пройшла у Києві (ВІДЕО)

     Майже тисячу делегатів із усіх областей України зібралися 21 жовтня на Всеукраїнську робочу нараду регіональних оргкомітетів з відзначення ювілею Реформації.

     Захід відбувся у київській церкві «Благодать». До присутніх звернулися керівники проекту R500 та відповідальні за роботу відділів по підготовці до 500-річчя Реформації.

     «На наших очах твориться історія. Проведення такої акції в Україні – це можливість для масштабного благовістя. Ми віримо, що духовна реформація – це рушійна сила відродження країни », – зазначив у своєму виступі керівник проекту Павло Унгурян, депутат Верховної Ради України.

     Старший єпископ Церкви християн віри євангельської Михайло Паночко сказав: «Наша країна перебуває в непростій ситуації. Але доручення Христа – нести благу звістку – не змінилося крізь століття. Ніщо, крім Євангелія, не змінить грішника і не принесе зміни в суспільство. Ми повинні повністю використовувати можливості цього часу».

     Під час зустрічі, були озвучені ідеї проектів і заходів, що представлені в спеціальному каталозі та  презентовано сайт проекту – R500.ua, де вже розміщено ряд матеріалів, відеоролики та фільми за темою Реформації.

 

{hwdvs-player}id=114|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня День подяки у Дніпрі провели на центральній площі міста, пастори різних церков прославили Бога спільним співом
Наступна В Євангельській теологічній семінарії провели урочисту церемонію вручення дипломів магістрам

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Український досвід застосують в Азербайджані

   1 липня 2014 року Українське Біблійне товариство відвідав представник Всесвітнього об’єднання Біблійних товариств, директором зовнішньої місії Норвезького БТ Бернт Олсен.

Новини братерства

Три дні для слави Божої: відбулася ХХ конференція місії «Голос надії»

     23-25 липня 2015 р. у місті Луцьк в стінах «Церкви Христа Спасителя» пройшла ювілейна конференція місії «Голос надії» присвячена 25-річчю з часу заснування місії.

Новини регіонів

Тему духовного зростання вивчала християнська молодь Полтавщини на обласній конференції

16 листопада у полтавській церкві «Нове життя» відбулася обласна молодіжна