Жовтень 24, 2016 0 562 Переглядів

Всеукраїнська робоча нарада регіональних оргкомітетів з відзначення 500-річчя Реформації пройшла у Києві (ВІДЕО)

     Майже тисячу делегатів із усіх областей України зібралися 21 жовтня на Всеукраїнську робочу нараду регіональних оргкомітетів з відзначення ювілею Реформації.

     Захід відбувся у київській церкві «Благодать». До присутніх звернулися керівники проекту R500 та відповідальні за роботу відділів по підготовці до 500-річчя Реформації.

     «На наших очах твориться історія. Проведення такої акції в Україні – це можливість для масштабного благовістя. Ми віримо, що духовна реформація – це рушійна сила відродження країни », – зазначив у своєму виступі керівник проекту Павло Унгурян, депутат Верховної Ради України.

     Старший єпископ Церкви християн віри євангельської Михайло Паночко сказав: «Наша країна перебуває в непростій ситуації. Але доручення Христа – нести благу звістку – не змінилося крізь століття. Ніщо, крім Євангелія, не змінить грішника і не принесе зміни в суспільство. Ми повинні повністю використовувати можливості цього часу».

     Під час зустрічі, були озвучені ідеї проектів і заходів, що представлені в спеціальному каталозі та  презентовано сайт проекту – R500.ua, де вже розміщено ряд матеріалів, відеоролики та фільми за темою Реформації.

 

{hwdvs-player}id=114|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня День подяки у Дніпрі провели на центральній площі міста, пастори різних церков прославили Бога спільним співом
Наступна В Євангельській теологічній семінарії провели урочисту церемонію вручення дипломів магістрам

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Про  роль жінки як дружини, матері та господині розмірковували сестри у Ланівцях

Районна сестринська конференція, що відбулася 6 грудня в Домі молитви

Новини братерства

Заява Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо загрози сепаратизму

      22 лютого 2014 року.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій категорично засуджує будь-яку дискусію щодо можливого розділення нашої Батьківщини та будь-які спроби сепаратизму, що несуть загрозу єдності та територіальної цілісності України.

Новини братерства

Професор Василь Костицький вважає, що ВРЦіРО стала потужним важелем у вирішенні державних питань

Про це він заявив у своєму зверненні до 4-тисячної молодіжної аудиторії на Всеукраїнському молодіжному з’їзді Церкви християн віри євангельської України, що проходив поблизу Малину з 5 по 12 липня.