Жовтень 24, 2016 0 334 Переглядів

Всеукраїнська робоча нарада регіональних оргкомітетів з відзначення 500-річчя Реформації пройшла у Києві (ВІДЕО)

     Майже тисячу делегатів із усіх областей України зібралися 21 жовтня на Всеукраїнську робочу нараду регіональних оргкомітетів з відзначення ювілею Реформації.

     Захід відбувся у київській церкві «Благодать». До присутніх звернулися керівники проекту R500 та відповідальні за роботу відділів по підготовці до 500-річчя Реформації.

     «На наших очах твориться історія. Проведення такої акції в Україні – це можливість для масштабного благовістя. Ми віримо, що духовна реформація – це рушійна сила відродження країни », – зазначив у своєму виступі керівник проекту Павло Унгурян, депутат Верховної Ради України.

     Старший єпископ Церкви християн віри євангельської Михайло Паночко сказав: «Наша країна перебуває в непростій ситуації. Але доручення Христа – нести благу звістку – не змінилося крізь століття. Ніщо, крім Євангелія, не змінить грішника і не принесе зміни в суспільство. Ми повинні повністю використовувати можливості цього часу».

     Під час зустрічі, були озвучені ідеї проектів і заходів, що представлені в спеціальному каталозі та  презентовано сайт проекту – R500.ua, де вже розміщено ряд матеріалів, відеоролики та фільми за темою Реформації.

 

{hwdvs-player}id=114|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня День подяки у Дніпрі провели на центральній площі міста, пастори різних церков прославили Бога спільним співом
Наступна В Євангельській теологічній семінарії провели урочисту церемонію вручення дипломів магістрам

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Львівщині у рамках Міжнародного фестивалю надії пройшли служіння, присвячені Андріївському руху

   Тематичні богослужіння, присвячені так званому Андріївському руху, що є підготовчим етапом до Міжнародного фестивалю надії пройшли  14 грудня 2014 року в євангельських церквах…

Новини братерства

Михайло Паночко – 40 років у служінні. ЩИРО ВІТАЄМО!

  Серед багатьох ювілеїв, що про них згадуємо, є особливі. Вони приходять непомітно – з плином часу і сивиною. Сорок років служіння у церкві Христовій – це шлях посвяти, жертовності і любові!

Новини братерства

На часі – плани щодо відкриття церквами шкіл та формування нових служб (нотатки із засідання Комітету ЦХВЄУ)

   10 червня 2015 р. старші пресвітери обласних об’єднань Церкви ХВЄ України за традицією  зібралися у Києві на щоквартальне  засідання, аби звірити орієнтири служіння.