Березень 25, 2013 1 522 Переглядів

Рада місії «Голос надії» з корейським колоритом

19 та 20 березня на базі Київської богословської семінарії «Благодать та істина» (заснованої корейськими місіонерами) відбулася розширена рада місії «Голос надії».

Програма заходу включала 6-годинний семінар на тему «Лідерство» (по книзі Неємії), для проведення якого був спеціально запрошений пастор Кім Джим Ук з Південної Кореї, а також спілкування, обмін досвідом і, власне, закриту раду місії.
У заході взяли участь керівники місії: директор місії Микола Синюк, його заступники Віталій Оніщук та Євген Мельничук, відповідальні служителі з регіонів, де трудяться місіонери – Ф. Величко, О. Баранов, С. Ярута, І. Москвич, В. Малишевський, П. Височанський, В. Клець, О. Футрук, М. Роман, І. Іванцюк, П. Ришко, В. Герасимчук, С. Тарасюк, М. Наумов). А також служителі І. Скоць, Ю. Вавринюк, Я. Гаврисюк і Д. Довбуш.
На засіданні розширеної ради місії «Голос надії» відбулося обговорення актуальних проблем місії, кадрові питання. Місіонери мали нагоду порадитися та поділитися досвідом. Серед іншого було затверджено дати проведення цьогорічних регіональних конференцій: 23-24 жовтня – Росія; 22 серпня – Південна Україна (Крим, Миколаївська, Херсонська, Запорізька обл.); 28 червня – Східна Україна (Полтавська, Сумська, Луганська, Чернігівська, Черкаська, Дніпропетровська обл.); 13-14 вересня – Західна Україна (Івано-Франківська, Львівська, Волинська, Житомирська, Хмельницька обл.)
З’їзд відвідав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який розповів про свою участь у звітно-виборній конференції PEF (європейська п’ятидесятницька спільнота, до складу якої в входить близько 30 країн, у тому числі й Україна) та результати зустрічі із єврокомісаром Штефаном Фюле.
Серед іншої інформації було зазначено про черговий набір до Міжнародної місіонерської школи, яка діятиме в Києві протягом літа. Київська біблійна семінарія «Благодать і істина» також запрошує абітурієнтів, які мають початкову біблійну освіту або досвід служіння, на програму «Бакалавр місіології». А у вересні планується проведення чергової місіонерської школи «Голос надії» в Криму.
Дмитро Довбуш

Попередня Бродить привид по Європі. Ще одного «ізму»
Наступна Рада місії «Голос надії» з корейським колоритом

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міноборони підтвердило право віруючих на альтернативну службу (ДОКУМЕНТ)

За дорученням Міноборони військове командування роз’яснило шляхи реалізації прав віруючих громадян щодо виконання свого обов’язку перед державою під час мобілізації.

Новини братерства

«Різдво у кожен дім» – київська церква подарувала свято дітям з різних регіонів України

5 січня волонтери київської церкви «Скинія» влаштували яскраве свято для

Новини братерства

ЦХВЄУ співчуває і закликає до молитви підтримки

КИЇВ – 28 квітня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко надіслав співчуття родині Вілкерсон, церкві Times Square Church (НЬю-Йорк, США) та World Challenge Missions, World Challenge Crusades і Mount Zion International School of Ministry – служінням, що очолював пастор Давид Вілкерсон, який трагічно загинув в автокатастрофі 27 квітня.