Грудень 15, 2020 0 178 Переглядів

Освітній ступінь бакалавра пасторського служіння отримали 50  випускників РДС

 12 грудня в Рівненській духовній семінарії відбувся випуск групи служителів, які отримали дипломи бакалавра пасторського служіння.

Понад 50 проповідників та пасторів протягом чотирьох років здобували біблійну освіту, що вже стала доброю  підтримкою в їх практичному служінні.

Відкриваючи урочистість, випускників привітав новий ректор семінарії Олександр Трофімчук (на цю посаду його обрано нещодавно, на початку грудня, після того, як попередній ректор РДС Олександр Третяк переміг у виборах міського голови м. Рівного).

Історію становлення духовного навчального закладу, труднощі та здобутки, що супроводжували на шляху розвитку, присутнім нагадав керівник Відділу освіти УЦХВЄ в Рівненській області Петро Музичук. Після чого з вітанням до випускників та їхніх рідних звернувся директор Департаменту освіти братерства Віктор Вознюк. Він поділився грунтовним і надихаючим  словом наставлення.  Потім настала урочиста  мить  вручення дипломів.

Завершальну проповідь до  випускників та усіх присутніх  сказав старший пресвітер Рівненського обласного об’єднання церков Олександр Коток. «Навчання – це рух!» – зазначив Олександр Адамович. Він побажав випускникам постійного руху вперед, глибшого дослідження Писання та великої спраги до навчання.

facebook РОО УЦХВЄ.

Попередня Михайло Паночко надіслав співчуття родині Петра Саєнка та церкві Slavic Christian Center
Наступна Турбота про здоров’я: баланс віри та зусиль — тема журналу "Благовісник"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко відвідав слов’янські церкви ХВЄ у США, де послужив на конференції, присвяченій 25-річчю слов’янської еміграції

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на початку жовтня 2014 року здійснив поїздку до Сполучених Штатів Америки, де відвідав слов’янські церкви ХВЄ. За десять днів…

Новини братерства

Український досвід застосують в Азербайджані

   1 липня 2014 року Українське Біблійне товариство відвідав представник Всесвітнього об’єднання Біблійних товариств, директором зовнішньої місії Норвезького БТ Бернт Олсен.