Квітень 1, 2015 0 431 Переглядів

Члени РЄПЦУ оголосили піст-молитву на 9-11 квітня про встановлення миру та боротьбу з корупцією в Україні

25 березня 2015 р. № 04/15

ЗВЕРНЕННЯ ЧЛЕНІВ РАДИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ПРОТЕСТАНТСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ

ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ

     Шановні співвітчизники!

     Кожного дня, поруч із новинами про війну з зовнішнім ворогом,  ми  все більше чуємо про ворога внутрішнього. Прикро констатувати, але втрати від корупції неймовірно великі. Гріх злодійства немилосердно руйнує нашу націю.

     Святе Письмо застерігає нас про причини та безкомпромісно оцінює наслідки цієї смертоносної епідемії «цар утримує край правосуддям, а людина хабарна руйнує його» (Пр.29.4). «Безбожний таємно бере хабара, щоб викривити путі правосуддя» (Пр.17.23).

     Відсутність здорових духовних орієнтирів, а часто – злочинна байдужість, перетворила нас на народ де «голови судять за хабара, і навчають за плату його ті священники, і за срібло ворожать пророки його, хоч на Господа вони опираються, кажучи: «Хіба не Господь посеред нас? Зло не прийде на нас!» (Мих.3.11, 7.3-7 та ін.)

     Усвідомлюючи нашу спільну відповідальність про долю нації та держави, настійно закликаємо всіх молитися до Господа про Богошукання в нашому народі. Досвід інших націй показує, що зі світоглядних змін починаються всі добрі зміни у житті особи та цілого народу. Просимо всіх небайдужих християн щиро молитися до Бога про захист Божий та оздоровлення нашої влади та народу. Ми закликаємо всіх до загальноукраїнського посту та молитви  за збереження України від зовнішньої та внутрішньої загрози 9-11 квітня згідно внутрішніх настанов кожної Церкви. Кожен пам’ятаймо про особисту відповідальність перед  Богом та власною совістю: «від несправедливої справи віддалишся, а чистого й справедливого не забий, бо Я не оправдаю несправедливого. А хабара не візьмеш, бо хабар осліплює зрячих і викривляє слова справедливих» (Вих.23.7-8). Пам’ятаймо, що кожному треба заплатити ціну за добробут та процвітання нації.

     Радіючи змінам, що прийшли в життя митника Закхея завдяки його зустрічі з Ісусом Христом, молімося про всіх держслужбовців України. Закликаємо вас, шановні «служителі Божі» ( згідно Рим.13) пам’ятати про присягу держслужбовця та, що більш важливо, про відповідальність перед Всемогутнім Творцем і Господом.

     Шановний пане Президенте, зважаючи на повноту влади покладену на Вас, просимо  словами Святого Письма «Вибери собі людей, здібних, богобійних, мужів справедливих, які ненавидять користь» (Вих.18.21). Нинішнє і майбутні покоління українців високо оцінять політичну волю та прозорі дії у реформуванні судів, дозвільної системи, місцевого самоврядування та інших важливих складових держави. Запевняємо Вас, що наша молитва та душпастирське служіння і далі служитимуть для блага України.

Члени Ради Євангельських Протестантських Церков:

Василь Райчинець, старший єпископ Союзу вільних церков християн євангельської віри України, черговий Головуючий в РЄПЦУ

Михайло Паночко, старший єпископ Церкви християн віри євангельської України

Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського Союзу церков євангельських християн-баптистів

Сергій Дацко, голова Правління Асоціації місіонерських церков євангельських християн України

Анатолій Гаврилюк, старший єпископ Центру незалежних харизматичних християнських церков України (Повного Євангелія)

Анатолій Калюжний, голова Собору незалежних Євангельських Церков України

Сергій Шаптала, голова Братства Незалежних Церков і Місій Євангельських Християн-Баптистів України;

Леонід Падун, старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви;

В’ячеслав Горпинчук, єпископ Української Лютеранської Церкви;

Пилип Савочка, старший пастор Об’єднання Церков  християн віри євангельської «Спасіння».

Максим Тихонов, голова Правління Євангельських Реформатських Церков України

Попередня Служіння «Матері в молитві» триває у Запоріжжі
Наступна Щоденник старшого єпископа: березень 2015 року

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Полку місіонерів прибуло

23 серпня відбувся випуск другої Міжнародної місіонерської школи, що проходила на базі Київського Біблійного інституту. Школа діє за програмою місії «Світло для народів», у співпраці з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Новини братерства

Розвивати сімейне служіння у місцевих церквах навчалися на Тернопільщині

Сімейне служіння Української церкви ХВЄ перебуває на стадії формування та

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

 В час великих релігійних свят для християн і юдеїв – Воскресіння Христового та Песаха, звертаємося до всіх, від кого це залежить, надати можливість з цієї нагоди представникам релігійних та гуманітарних організацій