Грудень 4, 2018 0 643 Переглядів

РЄПЦУ оприлюднила заяву з приводу запровадження воєнного стану та ініціювала цілодобовий молитовний марафон

На сайті Ради євангельських протестантських церков України з’явилася заява з приводу запровадження воєнного стану в 10-ти областях України.

У документі йдеться: «З 28 листопада 2018 року у десятьох областях України відповідно до Указу Президента України та Закону, ухваленому ВРУ, запроваджено воєнний стан. Вказане рішення викликано проявом відкритої агресії Російської Федерації проти нашої країни 25 листопада цього року, коли у Керченській протоці із неправомірним застосуванням зброї з боку російських військ було захоплено 3 українські судна ВМС з 24-ма українськими моряками, серед яких внаслідок обстрілу є 6 поранених.

Зважаючи на такі обставини, закликаємо усі церкви, усіх братів і сестер України організувати цілодобовий молитовний марафон про відведення війни, про встановлення миру в Україні та Божий захист нашого народу».

Зокрема РЄПЦУ закликає усіх віруючих людей молитися про звільнення полонених моряків, здоров’я поранених, про Господню підтримку їхніх сімей.

«Особливо звертаємося до тих братів і сестер, які знаходяться в областях, у яких введено воєнний стан, – йдеться у заяві за підписом головуючого у РЄПЦУ, старшого єпископа УВЦХЄВ Василя Райчинця. – Брати та сестри, висловлюємо вам нашу підтримку та солідарність. Молимось за вас і просимо Бога дати вам мир і спокій».

Також  члени Ради закликали віруючих людей продовжувати нести слова надії і віри нашому суспільству у такі непрості часи для нашої країни.

 

Попередня Переможцем фотоконкурсу «Свято подяки у твоїй церкві» стали кияни Юлія Грашенко та Андрій Гриценко
Наступна ЖДЁШЬ ЛИ ТЫ ХРИСТА? КАК УЗНАТЬ ЕГО?

Вам також може сподобатися

Привітання

 Дорогі брати і сестри! Дозвольте привітати вас з днем П’ятидесятниці!

Дорога Церкво Христова!   Власне, у цей день розпочалася нова

Новини

ІРС пояснює наслідки воєнного стану для свободи віросповідання в Україні     

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану не може

Новини

Уряд послабив карантин для релігійних організацій

Кабінет Міністрів України вирішив дозволити богослужіння у храмах, а також