Березень 14, 2014 0 436 Переглядів

ЗАКЛИК Ради Євангельських Протестантських Церков України про духовні ініціативи щодо критичної ситуації, що склалася в Україні

  Глави євангельських протестантських Церков України, усвідомлюючи свою відповідальність перед Богом та перед нинішнім і прийдешнім поколіннями, засуджуючи військову агресію з боку Російської Федерації, закликаємо весь народ України, незалежно від віросповідання та ставлення до релігії, посилити молитви  до Бога про відновлення миру та припинення провокацій, братовбивства та ескалації конфлікту у Криму та інших регіонах України.

     Ми закликаємо весь народ України взяти участь у заступницькій молитві в неділю, 16 березня 2014 року, просимо провести в церквах та на центральних площах по всіх містах,  селищах та селах нашої держави Молитовні Віче за мир, єдність, цілісність та суверенітет України. Пам’ятаємо про слова Господа зі Священного Писання: «І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (Біблія, 2-а Хронік 7:14)

     Віруючі українських Церков вже багато місяців звершують щоденні молитви та постяться перед Богом про мирне розв’язання нинішнього протистояння, яке у більшій мірі обумовлено поширенням  провокаційних матеріалів, а часто відвертої неправди про події в Україні та реального стану міжцерковних, міжетнічних та міждержавних відносин в українському суспільстві. Тому, сьогодні закликаємо до взаємного прощення та примирення, покаяння перед Богом та один  одним, а також до поширення в особистих розмовах  та всіма можливими способами послання любові, закликаючи до  порозуміння та сприяючи доброму майбутньому України.

     Звертаємось до Української влади з проханням долучитись до цієї ініціативи, звернувшись до Бога про мудрість та керівництво у звершенні державного управління в цей особливо важкий час для Української держави.

     Нехай Господь береже Україну та дасть нашим серцям Його мир!

     Члени Ради Євангельських Протестантських Церков:

     Анатолій Гаврилюк, старший єпископ Центру незалежних харизматичних християнських церков України (Повного Євангелія)

     Михайло Паночко, старший єпископ Церкви християн віри євангельської України

     Вячеслав Нестерук, голова Всеукраїнського Союзу церков євангельських християн-баптистів

     Сергій Дацко, голова Правління Асоціації місіонерських церков євангельських християн України

     Анатолій Калюжний, голова Собору незалежних Євангельських Церков України

     Микола Соломаха, заступник старшого єпископа Української християнської євангельської Церкви

     Дмитро Булах, заступник старшого єпископа Союзу вільних церков християн євангельської віри України

     Сергій Дебелинський,  заступник Голови Братства Незалежних Церков та Місій ЄХБ України

     Валерій Бабинін, голова Управління Євангельських Реформатських Церков України

     14 березня 2014р. м. Київ

Попередня Освітяни Дніпропетровщини про можливості християнської освіти
Наступна ПРЕСА ПРО НАС Євангельські християни на Майдані: «Покаяння має початися від президента – до злочинця у тюрмі»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

“Гарне ворог кращого”- вважають християни-підприємці

“Гарне ворог кращого” – під таким девізом з 14 по 17 лютого 2012 року пройшла VI Всеукраїнська Бізнес конференція християн підприємців на території туристично-розважального та гірськолижного комплексу “Сонячна долина”, в мальовничому куточку України на Буковині.
Незважаючи на зимову сніжну погоду, на конференцію прибули делегати з 12 областей

Новини братерства

Футбол як спосіб євангелізації?

Прилуцька виховна колонія для неповнолітніх – один з 18 закладів пенітенціарної системи, які регулярно відвідують служителі Київської церви ХВЄ «Скинія». Багато підлітків, які відбувають тут термін покарання, з нетерпінням чекають приїзду християн. А члени церкви, в свою чергу, намагаються стати добрими друзями для вихованців колонії, і використовують для цього будь-яку можливість.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: лютий-2016

   Семінари, конференції обласних об’єднань ЦХВЄУ, участь у засіданнях Всеукраїнської  Ради Церков і релігійних організацій – заходи,  якими  був наповнений робочий графік Михайла Паночка у лютому.