Вересень 20, 2013 0 434 Переглядів

Євангельські Церкви будуть більш пильно відслідковувати законотворчі ініціативи

    Рада Євангельських Протестантських Церков України вирішила системно моніторити законотворчі ініціативи та розбудовувати конструктивний діалог з Верховною Радою та Кабміном.

    Під особливу увагу попадуть законопроекти народних обранців та уряду, що стосуються сімейних і моральних цінностей, повідомляє Інститут релігійної свободи.

  Про це глави євангельських Церков домовились під час засідання РЄПЦУ, яке відбулася 12 вересня 2013 року, в кому взяв участь завідувач Відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків ЦХВЄУ Юрій Кулакевич. Учасники засідання висловили занепокоєння поверхневим ставленням окремих урядових структур та парламентських комітетів до пропозицій, які стосуються моральності суспільства, протидії рекламі алкоголю та тютюнопаління серед молоді, популяризації здорового способу життя.

    РЄПЦУ також вирішила звернутися до церков з  пропозицією про молитву та  піст  в останні вихідні жовтня та листопада заради збереження Біблійний сімейних цінностей в Україні. Цілі цих молитовних заходів будуть пояснені у спеціальному зверненні РЄПЦУ до євангельських християн та всього суспільства.

 717a   Глави церков ознайомились із роботою Українського Біблійного Товариства над видруком спеціального видання Біблії для засуджених підлітків. Вони також підтримали традицію проведення Днів Біблії у різних містах України з метою популяризації серед віруючих особистого читання Священних Писань. Крім цього, було вирішено оновити концепцію сайту РЄПЦУ, який буде надавати читачам більш широкий спектр інформації про духовну, благодійну та іншу соціальну діяльність євангельських християн в Україні.

Попередня Київська церква «Сілоам» відсвяткувала своє 20-річчя
Наступна Моральні закони без моралі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Олександр Озеруга: «Місіонерська конференція Київської області показала зростаючу динаміку місіонерських зусиль»

6 листопада  в церкві «Благодать» (с. Соф.Борщагівка) відбулась місіонерська конференція Київського обласного об’єднання…

Новини братерства

Фестиваль духовної християнської музики та співу у столиці відвідали близько 3000 глядачів (ФОТО)

     На «Співочому полі» 3 червня відбувся Фестиваль духовної християнської музики та співу в рамках відзначення 500-річчя Реформації.

Новини братерства

Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.

Комітет УЦХВЄ проаналізував інформацію щодо поведінки ст. пастора церкви «Скинія»