Березень 31, 2011 1 874 Переглядів

Результати дослідження «Інтеграція молодої людини у християнську спільноту»

 • найбільший відсоток молоді стали християнами у віці від 10-15років (130 осіб із всіх учасників)
 • переважна більшість молодих людей прийшли до Христа завдяки віруючим які були, або стали
 • близькими для них (316 осіб із всіх учасників). Організовані євангелізаційні заходи, безперечно, відіграють значну роль у наверненні молодих людей до Бога, проте не є головною.
 • основним фактором, який спонукає молодих людей навертатися до Бога – є особистий внутрішній пошук (188 осіб). А з іншого боку – віруючі, які встановили з ними довірливі стосунки (144 осіб).
 • 19% молодих людей все влаштовує у церкві. 81% бажають перемін та вдосконалення. Значна частина (по 11%) прагне вдосконалення молодіжного та музичного служіння. Але найбільш за все, молодь стурбована зменшенням любові та ревності віруючих до Бога, а також якістюі стосунків між самими віруючими.
 • найбільше враження на молодих людей, які вперше попали на зібрання віруючих, справили :

А) атмосфера любові й прийняття, прояв допомоги та турботи один про одного (47%)
Б) спілкування серед молоді та музичне служіння (22%)
С) проповіддю були захоплені 0.7% молодих людей, які вперше відвідали церкву

 • в середньому 45% молоді іноді, а де коли й часто, буває скучно на богослужіннях у своїх церквах. Основною причиною такого становища, молодь (23%) називає проблеми в особистому житті, через які не можуть настроїти своє серце на прославлення і спілкування з Богом. 6% молоді називають причиною своєї скуки одноманітність і формальність служіння. Але 55% молодих людей свідкують, що їм на богослужінні ніколи не буває скучно. Тому що 11% із них зайняті в активному служінні, і їм ніколи скучати, а ще, 20% сказали, просто цікаво пізнавати Бога та мати на Богослужінні живе спілкування з Ним.
 • 86% віруючої молоді читають Біблію щодня, або декілька разів на тиждень. 14% читають Писання рідко. Найменше уваги особистому читанню слова Божого приділяють підлітки. Найкращі показники в цій сфері припадають на молодь, яка живе з Богом 10 і більше років.
 • найбільше відкрита для служіння Богові своїми фінансами молодь, котра є віруючою 10 і більше років, і відповідно ті, кому за 20 років. Найменш активні у фінансовому служінні, що логічно , підлітки. Діти віруючих батьків по активності у служінні фінансами займають середню позицію.
 • найбільш сприятливі вікові періоди для відкриття свого покликання – 16-20 років і після 25 років. Окрім крім цього, якщо людина не відкрила своїх дарів і покликання протягом 10 років від свого увірування, надалі зробити це виявляється складнішм. В загальному стверджують, що знають свої дари і покликання від Бога 58% молодих людей. Цікаво, що з них, 45% мають хист до музичного служіння і співу, тобто 14 від усієї молоді. Особливо відчуває покликання до цього служіння молодь віком від 16 до 20років. Таких нараховується 55% із тих, що визначились із своїм покликанням. 15% бачить себе у дитячому служінні, 11% – у євангелізаційному. Лише 7 із 237 людей, які визначились із своїм покликанням, виявляють інтерес до служіння проповідника. Це менше ніж 3%. Приблизно стільки ж місіонерського, ще менш до пасторського і молитовного служіннь.
 • В цілому, молоді, яка хрещена Святим Духом з ознакою говоріня іншими мовами, за результатами дослідження нараховується 70%.

ПРЕС-ЦЕНТР ЦХВЄУ Дніпропетровької області
Сергій Губеня, Тарас Герасимчук

Попередня Остерегайтесь сытости, рождающей пассивность в деле Божьем
Наступна Історична довідка християн віри євангельської п'ятидесятників

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Викрито фейк про луцьку «Церкву Христа Спасителя»

13 квітня 2020 року відбулася інформаційна атака на найбільшу п’ятидесятницьку

Новини регіонів

Будущему апостолу нужно было пройти «школу Гамалиила»


Владимир Чорнопиский, ответственный за образование в Хмельницкой области.

Христианское образование в области

В Хмельницкой области на базе церкви «Благая Весть» г. Нетишин уже не один год достаточно хорошо действует пасторско-миссионерская  «Школа Христа»,

400 церков за п’ять років

У місті Полонне на Хмельниччині посвятили новий Дім молитви

17 листопада 2018 року в церкві «Скинія» м. Полонне Хмельницької