Січень 21, 2021 0 115 Переглядів

«Закликаймо людей до Христа» – Віталій Яцюк

У церкві ХВЄ м. Кременець 16 січня відбулась Звітно-навчальна конференція служителів Тернопільського Обласного Об’єднання УЦХВЄ. Звітували старший пресвітер об’єднання та відповідальні за відділи.

Морозний зимовий день сповнювався теплом братерського єднання, щирих молитов, бадьорого співу. Пастор місцевої церкви Ігор Гакало, взявши в основу своєї проповіді місце з Євангелії від Матвія 1:23, зауважив, як важливо для християнина пильнувати, щоб не охолола любов. «Наш Бог не будує на чужій основі, коли в нього є Своя. Його неможливо заставити, Він Сам приходить, коли Його кличуть. А коли ми Його залишаємо – Він залишить нас. Тому дуже важливо стояти на сторожі свого серця», – підкреслив служитель.

Гостем конференції був старший пресвітер Рівненської області Олександр Коток, який сказав проповідь на тему «Використовуйте час». Важливо дорожити часом, кожен день старатись наповнитися євангельським змістом. Треба вчитись розпізнати час: коли ширити Боже царство і проповідувати Євангеліє, а коли переглянути своє життя. «Старайтеся глибше пізнавати Божу волю. Питайте в Бога, що він хоче сказати через ті чи інші події, яка Його воля в цьому», –  радить  Олександр  Адамович.

Для цього важливо бути готовим використати слушний час, а щоб його розпізнати – сповнятись Святим Духом, цінувати зібранням та спілкуванням один з одним.  Обов’язково знаходити час на молитву та часто славити Бога і дякувати Йому, коритись один одному заради пошани до Христа»

Звітну частину конференції вів заступник старшого єпископа південно-західного регіону Юрій Веремій. Після чого він сказав проповідь на тему «Як бути впливовим?»

«Вплив – це поведінка людини, яка діє на поведінку інших людей. Ми повинні бути уважні до тих, хто нас навчає і на нас впливає. Ми самі обираємо оточення, яке на нас впливає. Апостол Павло наставляв Тимофія «будь зразком!» (1Тим 4:12). Тому іди в товариство, де ти ростеш, а якщо нема такого, то створюй його! Пам’ятай, що головний Організатор усіх церковних проєктів – Ісус Христос, а наше завдання Його почути!» – підкреслив Юрій Костянтинович.

Старший пресвітер Тернопільської області Віталій Яцюк заохочував учасників конференції «закликати людей до Христа, а не до себе в церкву. Закохувати в Нього, а не в себе, готувати людей на заміну собі в служінні».

Зігріті теплом братерської зустрічі, наповнені мудрим словом наставлення, служителі роз’їжджалися по домівках, щоб з новими силами реалізовувати проєкти головного нашого Організатора – Ісуса Христа!

Оксана Гудзь

Попередня Історія про автобус, місіонерську подорож і життя молодих волонтерів
Наступна «Так належить нам виконати всю правду»: київські церкви провели водне хрещення в день Хрещення Господнього

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молитва за Ізраїль об’єднала у Києві представників різних конфесій

Міжконфесійна молитва за Ізраїль в Києві відбувалася 13 жовтня 2012 року уперше, але планується зробити її щорічною…

Новини братерства

Звернення глав євангельських протестантських Церков України з нагоди виборів Президента України

   Українська держава сьогодні знаходиться в особливо відповідальному історичному процесі, коли голос і позиція громадян мають колосальну вагу та визначають курс подальшого розвитку нашої країни на десятки років.

Новини братерства

В КБС «Благодать і істина» вперше вручили дипломи фельдшерам-місіонерам

 В стінах Київської богословської семінарії  «Благодать і істина» 12 червня святкували випуск. 47 студентів магістрів та бакалаврів служіння, бакалаврів богослов’я і  християнської освіти, а також фельдшерів-місіонерів отримали дипломи.