Листопад 15, 2016 0 761 Переглядів

Зберіть різдвяний подарунок для дітей в інтернат – коробки можна отримати безкоштовно

     Міжнародна християнська організація «Місія Євразія», спільно зі “Школою без стін”, розпочинає новий сезон різдвяного проекту “Подаруй Надію”.

     Мета проекту – разом із подарунком принести радість під час свят кожній дитині, яка потребує любові і турботи. Це діти, які живуть в інтернатах, неблагополучних сім’ях або просто на вулиці. Для них свята – це часто ще одне розчарування, оскільки немає поруч тих, хто дасть їм свою увагу і любов, хто подарує довгоочікувану іграшку або пакет з цукерками.

     Цей проект мотивує християн і інших людей допомагати і брати участь в житті дітей, які не мають сім’ї. Особливість акції у тому, що коробки заповнюються подарунками з вашою допомогою і даруються тим дітям, яким на ваш погляд він в першу чергу необхідний. Ми віримо, що кожен подарунок, разом з вашою увагою і любов’ю людей, може стати першою сходинкою на шляху до зміни життя дитини.

     У цьому році, будуть надруковані 72 тис. коробок, з них в Україні – 25 тис., Росії – 35 тис., Білорусі – 3 тис. Молдові – 7 тис., Киргизстані – 2 тис.

     Кроки для участі в проекті:

     • Розкажіть про цей проект у своїй церкві

     • Запропонуйте взяти коробки і наповнити їх подарунковими наборами

     • Вручіть подарунки дітям із неблагополучних сімей

     • Проведіть час із дітьми, щоб вони відчули вашу турботу

     «Ми сподіваємося і просимо вас подбати про те, щоб цей проект став не просто благодійною акцією на користь кого-небудь. Важливо зрозуміти, що, перш за все він покликаний надати допомогу нужденним дітям, а також нашим сім’ям і церквам. Ми сподіваємося, що цей проект допоможе зрозуміти і дитині і дорослому, що жертва для ближнього – це частина нашого духовного життя. Якщо можливо, нехай діти беруть посильну участь у підготовці подарунків та купівлі вмісту»,- йдеться у повідомленні прес-служби міжнародної організації “Місія Євразія” та Асоціації “Духовне відродження”

     Щоб стати партнером проекту “Подаруй надію”, вам необхідно зробити заявку для отримання коробок до 10 грудня 2016 року.

     Як отримати коробки в Україні дізнайтеся зателефоном – (063) 174-91-22, або по e-mail:  konstt@missioneurasia.org (Костянтин Тетерятніков).

1317

Попередня Валерія Чорнобай: «Сучасна протестантська євангельська церква в Україні: маргінальна спільнота чи місто на верховині гори?»
Наступна Представники церков та державні діячі привітали старшого єпископа Михайла Паночка з ювілеєм

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Києві вперше відбувся молитовний сніданок

21 вересня 2011року в Україні вперше відбувся молитовний сніданок за участю європейських та українських політиків, духовенства, громадських організацій та представників дипломатичного корпусу. Він проходив у ресторані «Бельведер».

Новини братерства

На засіданні Комітету ЦХВЄУ говорили про нові підходи у будівництві, освіті, благовісті

26 вересня відбулося засідання Комітету ЦХВЄУ. Обласні єпископи та керівники відділів зібралися разом, щоб проаналізувати поточні внутрішні справи та міжконфесійну ситуацію. 

Новини регіонів